Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit reagálnátok erre? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre? Miért ismerkedik?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarna titeket, ha a barátnőtök ismerkedne más férfiakkal. Közli a férfival, hogy neki van barátja és szereti. Lány azt mondja szeret ismerkedni, ti hogyan reagálnátok erre?

2015. okt. 22. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem ezen nincs semmi. Egy kis flortig. Csok mar ne legyen!
2015. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen nő sem simán "ismerkedési célzattal" veszi fel más férfiakkal a kapcsolatot, abban az esetben, ha van párja. Ez jelentheti azt is, hogy úgy érzi nem te vagy neki az igazi és még keresi azt.
2015. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a kettesre, én is imádok férfiakkal ismerkedni, de csak barátkozás céljából.
2015. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ő is valami hasonló célél ismerkedik. Legalább is nekem ezt mondta, szeretne férfi barátokat... Mi mikkor ismerkedtünk csak barátok voltunk. Aztán mikkor érzések is voltak kicsit akkor barátság extrákkal. Most meg már együtt vagyunk.
2015. okt. 22. 13:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne lepődj meg ha hamarosan lesz (vagy már van) egy barátság extrákkal dolog melletted, aztán amikor azt hiszi, hogy komoly érzései vannak (mint veled most hiszi) akkor szépen átcuccol a készbe.
2015. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hááát. én spec örülnék mert akkor van esély, hogy lelép végre :)
2015. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Leshzarnám.

Mit tudok reagálni? Mennék és csinálnék palacsintát, meglepjem. Franc tudja, nincs összefüggés regálás és e közt, ileltve nagyon kicsi.

Valahogy így: "Oké. ... Kérsz palacsintát?"

2015. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mint nő nem csinálnék ilyet a párom mellett. A párom sem barátkozik nőkkel mellettem. Milyen dolog ez? Nincsen erre szükség. Ezért van a nőknek női barátjuk a férfiaknak meg férfi. A vegyülés meg a 21. század hülyesége, ahol a nők azért barátkoznak pasikkal, mert nem tudják megértetni magukat más nőkkel!!! És ugyanez van fordítva is!
2015. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ne hallgass a kettesre? Tapasztalatból beszélek, mai világban már akkora a csábítás és mindig van, hogy valamelyik fél többet akar egy férfi-nő barátságban. Nekem is volt olyan lány barátom, hogy egy idő után már nem csak barátság volt hanem extrák is az és volt, hogy a két exem is a fiú barátjával lépett le, mert hirtelen többet kezdtek el érezni mint barátság. Persze én is hibás voltam, mert nem figyeltem eléggé, folyton más dolgok foglalkoztattak, amik ha azt nézem, bármelyik exemnél fontosabbak lettek volna, ha még jobban tudok törődni velük, mint pl a tanulás, ha végig csak arra koncentráltam volna nem ott tartottam volna, hogy 23 évesen kezdtem el az egyetemet. Csak bután álltam a dolgokhoz. Persze ez az én hibám, hogy túl naiv voltam.
2015. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendszeres szex mellet nem hinnem hogy felre lepne. Foleg mivel meg szerelmes. De ha igy is lenne, nem baj akkor szakitas lenne a vege. Annyora nem hatna meg. Mert aki ilyenre kepes az nem szeretet, szoval nem sirnek erte.;)
2015. okt. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!