Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év körüli férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli férfiak! Ti hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a párotok terhes?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a párom 20. 3 éve vagyunk együtt, és kiderült, hogy babát várok :) Még nem mondta el a páromnak, de nem akarom sokáig halogatni. Ő is tudja, hogy meg volt rá az esély, mert nem védekeztünk (direkt), de tudom, hogy meg fog ijedni elsőre. Én is meg vagyok ijedve még kicsit, nem tudtam még felfogni, hogy tényleg megtörtént.

Kíváncsi vagyok, hogy ti, férfiak, hogyan reagálnátok ilyen helyzetben? :)


2015. aug. 18. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan ebben a helyzetben én nagyon örülnék. Alig várom, hogy nekem is legyen. Terveztétek, szóval biztosan nem fog szomorkodni. Picit lehet váratlanul éri majd, de örülni fog. Én biztosan majd kiugranék a bőrömből :) 25/F
2015. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
ha tervezett volt akkor örülni fog neki!
2015. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Terveztük, de én mindig is jobban akartam, mint ő. Ő az elején azért egyezett bele, mert látta, hogy én mennyire szeretném. És most én is nagyon félek még, hogy mi hogy lesz, pedig már ezerszer átbeszéltünk mindent. Csak attól félek, hogy ő is ennyire meg fog ijedni, mint én, mert mindig ő a nyugodtabb, de nem tudom, ez most is így lesz-e.
2015. aug. 18. 18:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Remélem jól alakul minden. Viszont hogy bírod magadban tartani? én rohannék hozzá rögtön :)
2015. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezhetem, hogy 20 évesen mire terveztek gyereket? Mert kb nincs sem lakásotok, sem szakmátok, sem tartalékotok, éppen hogy befejeztétek (?) a sulit...
2015. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Biztos meg fog ijedni, talán azt gondolta, hogy úgysem sikerül elsőre és még lesz egy kis ideje, de ha megbeszéltétek és ő is szerette volna, akkor biztos örülni fog neki.
2015. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló, sokáig udvaroltam a hölgynek, "házasság előtt nem dugunk" típusú volt.

Bő 1 hónap után közölte babánk lesz, de én csak kiröhögtem. Erősködött, hogy nincs más férfi az életében, ismételten mosolyt csalt az arcomra.

Gyerektartási pert indított, pedig meztelenül sosem láttuk egymást.


Tehát, ha nekem jönne valaki egy gyerekünk lesz szöveggel, rákérdeznék, hogy ki az apuka?

2015. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

ÉS van külön háztartásotok, meg vannak az adót körülmények a gyereklávaláshoz.

Pl. elsősorban, lakás, biztosmunka fix jövedelemmel.


Hajam tépném ki, és ha még a 10hónap alatt lenne, megkérném hogy vetessük el, mert lehet a gyerekkel, ő is meg én is eltolnánk az életünk ennyi idősen. :/

2015. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*ÉS van külön háztartásotok, meg vannak az adót körülmények a gyereklávaláshoz?
2015. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Biztos meg tudjak oldani, hogy felneveljek a gyereket. Ha még nincs is közös lakásuk, lehet valamelyik leendő nagyszülőnél laknának eleinte. Régebben is mertek vállalni 20 évesen gyereket és idővel pár év után meg lett a közös külön lakásuk is..és munkahelyük is, elég sok ismerősömnek.
2015. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!