Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogja bánni valaha amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja bánni valaha amit velem tett?

Figyelt kérdés
A barátom ebben a hónapban szakított velem csak úgy hirtelen a semmiből jött. Minden tökéletes volt. Aztán közölte hogy egyedül szeretne lenni. Én meg teljesen ki vagyok borulva folyton sírok és csak én keresem őt. Tudja hogy mennyire fáj nekem mert másodszorra hagy el és az elsőbe is majdnem belehaltam. Soha nem fogja megbánni hogy nem elég hogy már egyszer összetörte a szívem most megint megteszi? Mert most nagyon flegma velem meg bunkó én meg felhívtam hogy szeretem ő azt válaszolta hogy sajnálom. Egyszer rá fog jönni hogy ennyire senki sem szerette és hogy mindene megvolt? 2éves kapcsolat volt:(
2015. júl. 30. 17:58
1 2
 1/14 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de megérdemelted. Aki egyszer elhagy, általában másodjára is megteszi, mert tudja, hogy egyszer már "visszafogadtad", s ha kell legközelebb is megteszed...
2015. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem volt tökéletes a kapcsolat. Főleg, ha már egyszer olajra lépett. Ne legyél tapadós, ez égő dolog.
2015. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Régebben hagyott el és nagyon sokáig könyörgött hogy fogadjam vissza. Azóta minden nagyon jó volt
2015. júl. 30. 18:03
 4/14 Nem mondod :D ***** válasza:
100%
Lényegtelen, nem vesz komolyan és nem értékel, mert ha ki is dob, te futsz utána, mint egy pincsi és visszafogadod...légy már nő végre és add ki az útját!
2015. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nem mondod :D ***** válasza:
Ez alatt azt értem, hogy ne is létezzen számodra többet, még ha könyörögne sem!!!
2015. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megbánni. Teljesen mindegy, mennyire szerette az, akit ő nem szeretett. Te fogod megbánni, hogy könyörögtél neki, és bele akartál halni.. Nem vetted észre, hogy ami tökéletes, az csak számodra tökéletes, és vissza akarod kényszeríteni az exed abban az életbe, ami neki nem volt jó. Emiatt flegma és bunkó veled, mert te a saját önös lelki boldogságod miatt akarsz neki rosszat. Persze számít rá az ember, hogy aki szereti, annak idő kell, hogy elfogadja a változást, de azért mindenki türelmének van határa. Ha egyszer végre leakadsz róla, ő nem fog keresni, mert nem érdekled. Egyszerűen csak emberi szeretetből időt szakít rád, amikor szükséged van rá, hogy könnyebb legyen a leválás. Akkor lesz boldog, amikor te már nem leszel a képben. Sajnálom, de ez az igazság.. Te is boldogabb leszel egy olyan ember mellett, akinek valóban szüksége van rád.
2015. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De pont ő mondta hogy tökéletes volt és ő akaszkodott rám és nagyon sokszor kimutatta hogy mennyire szeret.
2015. júl. 30. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Na figyelj tündérke, te a szörnyeteget akartad átváltoztatni, hogy tökéletes legyen, 1x majdnem sikerült aztán mégsem kellettél neki igazán , mert a rózsa szirmok ugyanúgy hullottak, aztán otthagyott de hirtelen nem talált mást ezért újra összejött veled, te meg voltál olyan kis butácska, hogy mindennek bedőltél, de ráb**asztál.


aztán másodszorra megint lehozta neked a csillagokat az égről , aranysárga ruha , beszélő teáscsésze, kedvesség figyelmesség, és te megint azt hitted h a szörnyetegből álmaid férfija lesz....hát megint ráb**asztál.


És most abban reménykedsz h nálad jobbat nem talál....hát valószínűleg fog mert ha elég jó lettél volna neki akkor nemhogy most hanem elsőre sem hagyott volna ott.

2015. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Változnak az emberek, változnak a kapcsolatok. Az. hogy egyszer egy kamaszfiú azt mondta neked, hogy szeret, az még nem jelen holtomiglan-holtodiglant. Még az érett személyiségű embereknél sem (sajnos), hátmég a tiniknél. Lépj tovább, és fogadd el, hogy mégsem ő volt számodra a kiválasztott.
2015. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szakított veled, ráadásul másodszor, akkor tudomásul kéne venned, hogy ő nem a te embered!Ennyi. Ne hívogasd,mert csak magaddal szúrsz ki miközben folyamatosan megalázod magad.

Az sem valószínű, hogy valaha bánni fogja, hogy szakított veled, de mind1 is, mert téged nem ez kéne boldogítson, hanem az, hogy levonva a megfelelő következtetéseket sikerült túl tedd magad ezen a kapcsolaton.

2015. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!