Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt szeretőként visszafogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt szeretőként visszafogadjam? Lehet ebből még több valaha?

Figyelt kérdés
1 évig voltam szeretője egy nős férfinak, akibe nagyon szerelmes vagyok. Az vetett véget a kapcsolatunknak, hogy lebukott otthon, és hát mit szépítsem, akkor nem engem választott. (Anyagi függőség áll fenn sajnos közte és a felesége között.) Bár már elég sok idő eltelt a szakítás óta, én mégsem tudtam tovább lépni. Voltak előtte normális kapcsolataim, de ez előtt sosem voltam szerelmes. Úgy 1 hónapja megkeresett engem, letérdelve kért bocsánatot a viselkedéséért és könyörgött, hogy bocsássak meg neki. Azt mondja, hogy rájött, hogy csak engem szeret, és már nem tud nélkülem élni. Azonban a feleségét "egyelőre" továbbra sem akarja elhagyni. Én is tudom, kívülről hogy néz ki ez az egész, de mégis reménykedek benne, hogy ezúttal minden másként lesz. Ha volt már valaki hasonló szituációban, elmesélné a történetüket? Nem tudom, mivel tudnám megfogni annyira, hogy engem válasszon.

2015. szept. 28. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
csak egy ujabb dugopartira kellesz neki
2015. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, nem téged választott. Most hogy nincs ló jó lesz a szamár is! Gondolkozz már kicsit, hiába vannak együtt, szerintem ott szex már nincs. Mondjuk mikkor veled, össze jöhetett nagyon akkor sem lehetett. Nem véletlenül kellet, neki szerető! Tőled meg kapja az ingyen p*ncit.
2015. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2. Vagyok másrészt milyen, férfi az olyan aki könyörög? Az nem férfi. Az oké hogy bocsánatot kért, de az hogy könyörög. Szerinted a csajának mennyit, könyöröghet a szexért?... Könyörögni... Tiszta nevetséges, ennél jobban nem is alázhatná meg magát az ember...
2015. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy ő neked fontos a nagy dumájával, de TE MAGAD neki nem vagy fontos, továbbra is, sőt 100.jára is a kényelmes otthont fogja választani, sőt mással is megcsalja a feleségét, nem csak veled. Csak Te fogsz ebben szenvedni, ő egyáltalán.
2015. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Téged fog választani. Egészen addig, míg megint le nem bukik otthon.
2015. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem reménykedhetsz semmiben, de a srácnak nagyon hiányzik már a pÍnä!
2015. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!