Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Másfél éve szerelmes vagyok a csoporttársamba. Ez idő alatt nem egyszer közöltem vele, hogy miként érzek, de mindig ugyanaz volt a vége: ő csak barátként néz rám. A bökkenő csak az, hogy ugyanott lakunk, ezért mindig együtt utazunk be az órákra. Így minden reggel, de van hogy délután is, fél-egy órát beszélgetünk. Legtöbbször már attól jó kedvünk van, hogy egymással találkozunk és nagyon sokat nevetünk együtt. De van hogy komolyabb témákról beszélgetünk. A lényeg az, hogy még ő is elismerte, nagyon jó barátok vagyunk és jól megértjük egymást.

Már beleőrülök a szenvedésbe. De nem tudom elfelejteni vagy otthagyni. Egyszerűen muszáj vele eltöltenem azt a kis időt, és tudom hogy mindig porig alázza az önbecsülésemet ahányszor azt érzi, hogy közeledni próbálok felé. Nem tudom mit tegyek. Sosem voltam ennyire és ilyen hosszú ideig szerelmes. Még mindig abban hiszek, hogy egyszer összejöhetünk. Mert szerintem még mindig ő a leggyönyörűbb és leginteligensebb lány, akivel valaha is megismerkedtem.

Nem tudom mit tegyek.

20/F



2015. okt. 17. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd fel : barátnak tekint.
2015. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress mást
2015. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kémiát nem lehet kierőszakolni. Törődj bele. Minél jobban nyomulsz annál jobban fog tiltakozni. Csinálj úgy, mint akit már nem érdekel, beszélgess vele kevesebbet és fokozatosan építsd le, mert csak szenvedni fogsz.
2015. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan lányt aki belemegy hogy eljátssza hogy együtt jártok!

És ha csak bátortalan, lehet hogy lépni fog!

De mi van ha a csajok jönnek be neki?

2015. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!