Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti melyik ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti melyik ajándéknak örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Barátom 21 éves, nagy James Bond fan, így szeret mindent ami vele kapcsolatos. Szép órákat kocsikat... Karácsonyra az alábbiajándékokban gondolkodtam (mindegyik azonos árkategória - 50 ezer körül):


- Élményautózás - 28 variációból választhatja a neki legjobban tetszőt


[link]


- Szép márkás karóra - ezt azért hosszabb távon tudja használni. Ezeket néztem ki, nektek melyik tetszik jobban?


[link]


Összességében óra vagy élményautózás?

Köszi a válaszokat előre is :)

21/L


2015. okt. 24. 20:00
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
Az órának. Az meg is marad.
2015. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kèk számlapos seiko.Nekem az jön be.
2015. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21 évesen én az élményt adnám neki. Órája lehet még száz, de ennyi idősen szerintem az élmény nagyobb ajándék.
2015. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az óra, hisz az megmarad, az autózás pedig csak max 10 perc.

De ha Bond fan, akkor Omega órát kell venned.. :) Az új Seamaster pl tök jól néz ki, igaz 1.5 millió Ft. :D

De a realitások talaján maradva, próbáld kimatekozni, hogy van-e kedvenc márkája esetleg. Egy díszdoboz hozzá, és kész a meglepi. Én személy szerint pl egy Festina karórának örülnék a legjobban.


29F

2015. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hirtelen böngészve a Festinának elég sok olcsó modellje van ezért gondoltam hogy talán nem "annyira menő", de ezek szerint az is jó?
2015. okt. 24. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég régi, és híres név a Festina. Voltak jó és rossz időszakai is.

Svájci alapítású a márka, sokáig ott is készült. Talán a '80-as években vette meg egy spanyol, ha jól emlékszem, de ezután is a Citizen alkatrészeit használták bele.

De a Festinához tartozik a Jaguar is, ami azért már elég húzós márka óramárka. :)

2015. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amit kifelejtettem: ha nem lenne jó márka, nem ők lennének az egyik főszponzorai minden évben a Tour de France-nak. :)
2015. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy jó nőnek, de ha csak ezek közül lehetne választani, akkor inkább az órának(aston martin nincs a listában, ha meg már bond élmény, akkor az kéne - plusz télen szar vezetni).
2015. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azonnal kell beváltani. :D Igen amúgy Aston martin tesztvezetést akartam de sajnos olyat nem találtam.
2015. okt. 24. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Fizesd be egy éleslövészetre, különböző fegyverekkel. Pár 10 ezer, és sokféle fegyverrel lőhet, sokat. Bár attól függ melyik lőtérre mennétek. Ez elég Bondos lenne, csak öltönybe menjen akkor. :D
2015. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!