Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a legtöbb dologból az első a legjobb, legintenzivebb, legszebb érzéseket adó?

Figyelt kérdés
Igaz ez sok mindenre : a szerelemre (diák- és fiatalkori szerelem más, mint 25-30 felett ), vagy akár a kedvenc zenekaraink albumaira...stb. Amik utána jönnek , már nem tetszenek annyira, nem éljük meg annyira intenziven az érzéseinket általuk.
2015. okt. 25. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz olyan mint az első szerelem. Aminek kamasz korban kell jönnie, ha valakinek nem, az sajnos lemaradt az élete legjobb élményéről, mert 20 fölött már sosem lesz olyan (mondom én, aki már 25 vagyok)
2015. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki képtelen a fejlődésre, akkor igen. Egyébként minden "tanulható", ezért inkább még jobb lesz, mint a korábbiak.
2015. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én lassan 30 leszek, és még nemhogy szerelem, de pár hónapos kapcsolatom sem volt soha. Pedig mindennek lehet mondani, csak antiszociálisnak nem.


S már manapság annyira nem is foglalkoztat a dolog. Rokoni, baráti körben mindenki úgy van vele, hogy egy nagyon jó ember vagyok, de hát na...


"Amikor a fül soha nem hall dicséretet, a szív egy idő után elveszíti a késztetést a próbálkozásra."


27/F

2015. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex hozza ki az emberből a legjobb érzéseket.
2015. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első szerelem ritkán épül a valóságra, hiszen a legritkább esetben van együttélés, kell megküzdeni a hétköznapok problémáival, így könnyű idealizálni a másikat. De ez inkább csak álmodozás, nem a valóság. Érzelmileg érett emberek az álmodozás helyett inkább megtanulnak valós kapcsolatokat működtetni.

40N

2015. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat #3 en se voltam meg szerelmes. Sajnos en vagyom egy komoly, normalis kapcsolatra, de meg varat magara a dolog. Lehet nalad is igy van. Sot mivel ferfi vagy, ezert neked nem is kell sietned, raersz.
2015. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Interferencia ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értek ezzel egyet. Nem szeretném magam úgy érezni, mint az első kapcsolatomban, nem a legjobb dolgokat hozta ki belőlem. Utólag visszagondolva akaratos voltam a szüleimmel szemben, vele szemben pedig naiv és engedékeny. Ami viszont most van, az sokkal jobb dolgokat hoz ki belőlem.
2015. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az első sokszor kimondottan rossz, főleg ha az ember tapasztalatlan. Az együttesek is fejlődnek a zenéjükkel, általában a középső albumaik jók, az utolsók már nem annyira. A kapcsolódó érzelmek intenzitása meg csak az egyéntől és a változásától függ.
2015. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az albumos véleményt talán úgy is értettem, hogy az első, amit mi megismerünk. igen, van nekem is olyan kedvenc, ami nme korai zsenge hanem középső korszakos. de egy idő után ahogy jönnek ki újabb és újabb albumok, az már nem ugyanaz. legalábbis nyugdijask orszakbeli kedvencem nekem még nem volt.
2015. okt. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!