Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ketőt szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ketőt szeretni?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom 10 éve életem nagy szerelme volt az első pasi minden tekintetben,vége lett!

8éve vagyok a jelenlegi kapcsolatomban szeretem a párom van egy közös kisfiúnk ezidáig azt gondoltam túlvagyok a múltamon viszont pár hónapja úgy hozta a sors hogy együtt dolgoztunk és igy újra láttam nap mint nap bár nem nagyon beszélgettünk csak éppen éppen nagyon távolságtartóak voltunk de én most mégis úgy érzem hogy szeretem és hiányzik persze nem hagynám el a párom vagy ilyesmi de mégis vágyom rá! mi lehet ez,lehet 2 embert szeretni vagy mi ez amit érzek? mi a véleményetek eről?



2015. okt. 26. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne tisztséges a mostani pároddal szemben, ha a régivel valamilyen testi vagy szerelmi kapcsolatot létesítesz.
2015. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd szépen elhagy a mostani párod ha megcsalod !
2015. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsen szó megcsalásról semmi ilyesmi ezek csak érzelmek ,gondokatok
2015. okt. 26. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebből szokott lenni a megcsalás, ha nem uralkodik az ember magán !
2015. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De létezhet hogy enyi év után még mindig szeretem cagy megint?
2015. okt. 26. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én még nem voltam ilyen helyzetben, de nem szabad ezen gondolkodnod mert még baj lehet belőle !
2015. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el okokon amik miatt vége lett.

A sok jó emlék miatt vonzódsz megint.

Semmi különös.

2015. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm körében hasonló történt nemrég.Ők szétmentek a jelenlegi párjával és a régi exével jöttek össze. A gyereket a nő vitte magával.Sokáig panaszkodott a nő,hogy boldogtalan és nagyon nehezen,de meglépte és lelépett a jelenlegi párjától.Azóta elvileg boldogok,de azt csak ők tudják.
2015. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szép emlékek eszedbe juttatták a volt kapcsolatodat. Amit érdemes továbbgondolni:

- írod, ő életed nagy szerelme, túlvagy rajta igazából?

- okkal lett vége - miért?

- neki is ilyen sokat jelentett ez a kapcsolat?

- a mostani párodat szeretted/szereted annyira, mint őt?

- (ezért bocs, de:) nem azért szültél a jelenlegi párodnak gyereket, mert ketyegett a biológiai órád?


Egyébként mondanám, hogy nem éri meg a mostani családot felrúgni, de hasonló helyzetben vagyok most én is, mint te, és nagyon nehéz a vágyaknak, régi érzéseknek parancsolni. De tudom, hogy ésszel kell gondolkozni, és később nagyon bánnám, ha bármit is tennék.

2015. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két t betűt is lehet szeretni...
2015. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!