Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, akihez 30 évesen még közel állnak a mesék? Tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"arról a lányról, akihez 30 évesen"

30 évesen lánynak tartja magát?


Nem rosszból, de szerintem fontos, hogy 30 évesen legyen nőies érett gondolkodása, de legyen meg benne a lány is :)


Am sokan vannak akik meséznek, pl ismerősömnek az anyja az unokákkal sokat mesézik, de lebukott már, hogy akkor is mesézett amikor nem voltak ott az unokák :D nem mintha ciki lenne, csak ő védekezett ellene, mert szerinte ciki :)

Sok mese elég tanulságos tehát ezek nem csak gyerekeknek szóló mozgó beszélő képkockák amik csak lekötnek...


22F

2015. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En (28 N) is nézek mesét a gyerekekkel, és kiderult, h otthon anyám is nézi a meséket 52 évesen pl. Dórát stb.
2015. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Anyukám is néz mesét felett, én is. De én más ilyen dolgokat is csinálok. Pl. most a sparból gyűjtök egy labdára, meg veszek kinder tojást is. Ezek olyan kis bohókás dolgok, nekem viccesek, felvidítanak. Persze más is, de néha jó ilyen kis hülyeségeket csinálni és "visszaesni" gyerekkorba. Emellett komoly vagyok, megfontolt, normális, felelősségteljes meg minden, de ez is kikapcsol. nem lehet az ember mindig komoly és szigorú.


sose éreztem ennek hátrányát...a szerelem nem ezen múlik.

2015. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én tanultam animációt, és szívesen nézek meg animációs filmeket, rajzfilmeket is. Olvasok olyan könyveket, amiket fiatalabb korosztálynak szánnak. Mi a rossz ebben?

Ráadásul némelyeknek felnőtteknek szóló mondanivalója is van, sőt, pl. a Delfin sorozatban van olyan regény, ami egy felnőttnek többet mond, mint annak a korosztálynak, akiknek ez a sorozat készült anno.

2015. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En 33 eves leszek lassan es imadom a meseket, foleg a Walt Disney-t. A szuleim, foleg apam is szeretik. Apam anno 8-szor nezte meg velem moziba a Kis hableanyt, amikor en 10 eves voltam. Azota is imadom ezt a meset es ha olyan kedvem van, akkor megnezem. Nem ertem, miert gond ez!? Ettol meg nem devians vki, mert szereti a meseket. Es az, aki agyba-fobe horrort nez??!! Az normalis??!...
2015. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azzal, hogy 30 évesen meséket néz, azzal nincs gondom. Ha 30 évesen még mindig hercegnőnek hiszi magát és a herceget várja a fehér lovon, akkor már vannak fenntartásaim (és különben sincs fehér lovam).
2015. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hozzám mindig is közel fognak állni a fantasy történetek, tündérmesék (Barbie-tól kezdve a Disney meséken át a komolyabb fantasykig - pl. Tolkien művei, Káosz-regények, Dark Sun könyvek stb., elég sok mindenért rajongok), nem is tudnék olyan emberrel élni, akitől ezek a dolgok teljesen távol állnak.

A fantázia, az álmodozás, a hősiesség, a pozitív emberi értékek, amiket ezek a művek képviselnek szerintem pont, hogy szerethetőbbé tesznek valakit, hiszen ha valaki ilyen könyveket olvas, illetve ilyen filmeket néz, nagy eséllyel érzékeny (jó értelemben), empatikus, gazdag lelki világgal rendelkezik -> ezek pedig párkapcsolati szempontból nem elhanyagolható dolgok.

2015. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
En nem nezek meset, eleget szorakozom rajta, mennyit hazudnak az emberek. N
2015. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi imádjuk a párommal, 25 évesek vagyunk. Betéve tudjuk egy csomó Disney mese szövegét ,az animációs meséket is nagyon szeretjük. Hétvégén reggel a reggeli mellé gyakran Grimm meséket, vagy pl. Micimackót nézünk. (a régi rajzolt verziót), mi egyáltalán nem érezzük gáznak.Pár év múlva terveink szerint már a gyerekeinkkel együtt fogjuk nézni.:)
2015. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hasonló lelkületű vagyok de még 25 alatt :D Szerintem ha sok pasi ilyen korban játszhat akkor nekünk is kijár a szórakozás!

Egyébként egyszer egy rendezvényen vigyáznom kellett a kreatív sarokra és unalmamban elkezdtem a színezőket kifesteni, jött a főnökasszony és odarikkantotta, hogy "Nehogy azt hidd, hogy a kisgyerekes anyukák csak a gyerek miatt mennek kézműveskedni!" :D

2015. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!