Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vége, de állandóan ő jár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége, de állandóan ő jár az eszembe. Mi segíthet túllépni?

Figyelt kérdés
Második komoly kapcsolatom volt. Nagyon sokat veszekedtünk, sokszor jöttünk újra össze, nagyon szerettük egymást. Szeptember legelején szakítottunk 1 hónapra. Nagyon sokat kerestem, nemet mondott, bárhogy is próbáltam visszakapni. 2 hét után már annyira megenyhűlt a hiánya, úgy éreztem túl vagyok rajta. Viszont hónap végén keresni kezdett hogy hiányzom neki. Nem akartam visszafogadni, de annyira láttam rajta hogy komolyan gondolja, zokogott hogy nélkülem nincs élete, hogy végül adtam még egy esélyt, bár nem füztem hozzá hiú reményeket, 1 héttel később megint vége lett. Felhívtam pár napra rá, mert nem bírtam ki hogy ne csörögjem meg. Flegmán vette fel a telefont, hogy mit akarhatok én tőle, elmondtam hogy nagyon szeretem még, ő érez még valamit? A válasz az volt, hogy most először eszébe sem jutok, mire a beszégetés végéte értünk, sírni kezdett es mondta hogy ne beszéljünk soha többet. Azóta nem is beszélünk, de másra sem tudok gondolni. Tegnap megtudtam hogy egyik ismerősömnek irogat, azt akarja hogy nála aludjon, minden regggel ír neki. Csak búfelejtőnek akarja használni? Nekem még mindig nagyon hiányzik. Lehet még közünk egymáshoz?
2015. okt. 26. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Nem
2015. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne legy szomoru, lesz jobb..
2015. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!