Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért késik állandóan? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik állandóan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan késik a találkozókról minimum fél órát. Azt mondja, hogy sok ideig eszik meg készül... A minap is 20:00-kor kellett volna találkozzunk és 22:00 óra után indult el... Nagyon ideges voltam... Mindig ezt csinálja és nem csak velem, hanem a haverjaival is. Pedig tudja, hogy nekem időben haza kell érnem. Nem tudm hogy mit tegyek. Szakítsak vele emiatt? Hogyan beszéljem ezt vele meg? Vagy úgymond fenyegessem, hogyha nem változtat ezen, akkor nem lesz ennek jó vége? Szerintetek?

2015. ápr. 25. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon fáj neked, hogy annyira nem képes, hogy időben odaérjen valahová, ha megbeszélitek. Ez kb olyan, mintha kutyába venne és te nem akarsz szomorkodni ilyen egyszerű dolgok miatt is. Nézd meg a reakcióját, ha továbbra is ilyen paraszt, akkor hagyd ott.
2015. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most is rá várok. Másfél órát késik... És most aztán k*****a mérges vagyok!
2015. ápr. 25. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy csávó sem ér meg ennyit:) Nem szabad, hogy egy embert csak az érzelmei irányítsák, használd az eszed és próbáld meg kicsit objektíven látni a kapcsolatodat.
2015. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszer ne menj el a találkozóra. Nézd meg hogyan fog reagálni rá.
2015. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!