Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ezzel olcsó lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezzel olcsó lennék a szemetekben?

Figyelt kérdés

Először is ahogy összejöttünk a barátommal, három hétre már lefeküdtem vele.

Az a baj, hogy eddig mindig csak úgy tudtuk összehozni a hétvégéket, hogy másnap vagy dolgozni kellett menni vagy volt valami, így kétszer is megtörtént az, hogy lefeküdtünk egymással, de az éjszakai vonattal már indultam is haza.

Megbeszéltük hogy már együtt kellene aludni is, és már várjuk nagyon, a következő hétvégézést már úgy alakítjuk.

De itt olvastam egy kérdést, hogy csak a szeretőiktől mennek haza a csajok, meg csak azokat a lányokat engedik haza még aznap a fiúk, akik csak dugásra vannak.

De én nem arra vagyok, és ő sem arra tart, legalábbis nem hiszem :( Hiszen egy csomót vagyunk az én városomban (többet mint az övében) és ha hozzám vonatozik át, akkor mindig programokra megyünk, sosem lakásra.

Mégis most olyan... olcsónak érzem magam hogy lefeküdtem vele, mégsem aludtam ott :(

Mi a véleményetek?


2015. okt. 27. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy túl sokat adsz mások szavaira és túl keveset arra, amit látsz/érzel.


24/F

2015. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gabishka ***** válasza:
Ugyan ilyen barátnőmmel párszor felhozta már ugyan ezt de tudtuk kezelni :)
2015. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Egyén függő, nálam igen.
2015. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2015. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem számít. 3 hét elég és mert emberek degeneráltak, nem kell nem kell véleményükre adni.

Te is jól tudod ti együtt vagytok, nem néha találkoztok bashzni egyett.

Elkellett menned, mert nem akartad magad kirugatni, that's all.

2015. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A körülmények szabják meg, nem te. Szóval nem vagy olcsó a szememben.
2015. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked nem rohadtul mindegy, hogy én mit gondolok rólad?
2015. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem lennél az.
2015. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az, bár tényleg jobb lenne, ha ott aludnál utána, de nem ezek miatt, hanem mert mindkettőtöknek jobb érzés lenne.
2015. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!