Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, mennyiben befolyásoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyiben befolyásolná a kapcsolatotok alakulását a férfi zenei ízlése? Beleszeretnéekt-e olyanba szeretni, aki azt a zenét hallgatja, amitől kirohantok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 00:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetértek. Tinikoromban én is azt hittem, ez hatalmas ugy, de igazábol teljesen mindegy. Jo, ha mondjuk eész nap hangosan hallgatna valami mulatos zenét az nyilván idegesítene :D de értelmes ember ilyet nem csinál. Hallgasson amit akar, de rám ne eroltesse, arra van a fulhallgato. A barátom is teljesen más zenét hallgat, mint én, de ez fel sem merult bennunk, hogy baj lenne. Egyetlen elonyét látom a kozos zenei ízlésnek, mégpedig hogy lehet egyutt koncertekre járni, de ezen kívul szerintem teljesen mindegy.
2015. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A barátnőmet az őrületbe kergettem Hobo zenéjével, Cseh Tamással. Mindig fájdalmas volt neki, amikor mutattam az ő dalait, engem meg az idegesített, amikor ő rapet hallgatott vagy divatos gépi borzalmakat. Engem ezzel a világból ki lehetett zavarni. Egy idő után aztán inkább nem mutattam neki dalokat, megértettem, hogy ennyire utálja. Ráerőltetni sosem akartam, de az elején annyira nagy volt a szerelem, hogy néha ő kérte, aztán felbátorodtam. Azt hittem egy ilyen érzelmi kapocs mindent elbír, de aztán nem kerestem ilyen téren a kapcsolódási pontokat. Mégsem ezért lett vége a kapcsolatunknak lassan 1 éve. Valahogy más mezsgyén haladtunk, és ez egyáltalán nem baj.
2015. okt. 28. 10:55
 13/17 anonim ***** válasza:

Hm... metál fan vagyok. 30 éves nő létemre, születésem óta. Hála égnek jó zenei ízlése volt fateromnak is. :D

Hát...ha abból indulok ki, hogy sógorom kocsijában a mai pop (vagy fogalmam sincs milyen ) nóták dübörögnek max hangerőn minden egyes alkalommal....és én olyankor a hajamat tépem és elszörnyülködöm, hogy ilyen orrhangú pi.csák még pénzt is kapnak a kornyikálásukért....öööööö, hát zavar na. Bántja a fülemet. És a tapasztalataim azt mutatják, hogy jellembéli különbségek is vannak egy metálos és más zenei műfaj rajongója közt. És mivel nekem a metálosok jelleme közelebb áll az enyémhez....így én azt hiszem, csak hasonló zenei ízlésű pasival állnák szóba. Feltéve, ha pasiznék...de nem, mivel férjnél vagyok. Természetesen metálos pasi lett a férjem... ;)

2015. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Jellembeli különbségekről írsz. Én csupán annyiban azonosulok a Hobo-féle zenei irányzattal, hogy szeretek külön utakon járni, nem tömegemberré válni. Ugyanakkor nem vagyok vad, nem iszom, nem dohányzom.

2015. okt. 28. 15:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem is minden Hobo kedvelő vad, iszik és dohányzik. Úgy, ahogy nem minden black metálos sátánista.... Sőt. :) Jellembéli különbségek alatt azt értem, hogy tapasztalataim szerint a rock/metál vonalon mozgó emberek kevésbé felszínesek. Kicsit lázadók, nem akarnak beállni a sorba bégetni...a saját útjukat járják a saját gondolatukkal. Nem az a fontos nekik , hogy mit mond a média...hogy ki hogy öltözködik, milyen márkás vagy nem márkás ruhát hord, hogy mennyi pénze van....stb. Persze ez általánosítás, de nekem általánosságban véve ez a tapasztalatom. És ezért hozzám ők közelebb állnak..mivel magam is hasonlóan gondolkozom a világról, az életről. Ezért mondom azt, hogy ilyen megfontolásból sem mindegy a zene... Mert amúgy mindegy...de mégsem. :)
2015. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pontosabban fogalmazva...a zene csak iránymutató az adott személy jelleméhez. Tehát ezért fontos, nem másért. :)
2015. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 1000 százalékosan igazad van. Nem bírom elviselni ezt az acid techno house, nem tudom milyen konzervzene világot. Én sem szeretnék beállni a sorba, felszínessé válni. Olvasd csak az alábbi idézetet Bródy Jánostól: Hej, de messze birkaországhol temérdek birka él

Birkanyájban rézkolompon birkanótát ráz a szél

Birka nem lehet akárki, bégetni is tudni kell. És ki juthat legelőre friss füvet csak az legel. Jóllakottan birkaházban birkaágyon elterül. Birkatévén birkaműsort bámul rendületlenül S hogyha kell, hát felvonul és zászlót lenget lelkesen Önként és dalolva táncol birkanyíró versenyen"

2015. okt. 28. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!