Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötött valaki házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötött valaki házasságot igazi, mély szerelem nélkül azért, mert családot, gyerekeket akart? Működik hosszú távon egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Lehet valaki így boldog?
2013. okt. 20. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám. NAGYON rossz ötlet volt :(Bár náluk nem csak a szerelem hiányzott.
2013. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megírnád, miért? Hogyan alakult?
2013. okt. 20. 14:44
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Boldog nem lehet így de pl. gazdag igen.
2013. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
szerintem az, hogy lehetnek-e így boldogok, egyénfüggő. mindenkinek más az értékrendje, más az, amitől boldognak és teljesnek érzi az életét. akinek a gyerek sokkal előrébb van, mint például egy igazi társ megléte, az biztosan boldog tudna lenni ilyen körülmények között. viszont aki igényelné a szerelmet, az igazi párját, az biztos, hogy boldogtalan lenne, mert ezt nem pótolná 100 gyerek sem.
2013. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

20 évnyi pokol volt a házasságuk, tömören.

Soha nem ölelkeztek (vagy csak apa kényszerítésére), mindennapos veszekedések voltak pitiáner dolgok miatt, féltékenykedés szintén mindennapos volt stb. A legapróbb dolgot is felemlegették egymásnak, akkor is, ha évekkel azelőtt történt. egy idő után már az agresszivitás a mindennapok része lett.

De mondom, nálunk a szeretet sem volt meg soha, nem is tisztelték egymást. Ha ezek azért megvannak, akkor eléldegélni biztos lehet együtt (párom családjában van egy házaspár, szerelem sosem volt, de együtt vannak, és nem szenvednek, megcsalás sincs - csak épp nem egymás miatt boldogok).

2013. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Én rengeteg ilyet láttam már a környezeteben. Sok nő csinálja, benne van már a korban, nincs ideje már szerelemre várni.

Elég vegyes a kép. Van aki már pár hónappal a gyerek születése után elválik, van akik hosszan együtt maradnak, támogatják egymást.

2013. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyerekként sem lehet pozitív megélni, ha látod, hogy a szüleid közömbösek egymást iránt.

Az említett család aranyos, a lányuk értelmes, jól nevelt, de semmi nőies nincs benne, és látszik, hogy az érzelmeket nem tudja mire vélni. Párkapcsolati szempontból nehéz lesz neki, pedig tényleg értékes emberről van szó.

2013. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Működhet persze, puszta gazdasági-jogi alapon, a felek pedig vagy diszkréten félrekefélnek benne vagy elrohadnak egymás mellett szépen, csendben, testvériesen. Mondjuk én az ilyet családnak nem nevezném. Lehet-e valaki így boldog? Ha egy érzelmi analfabéta, akkor akár az is lehet.
2013. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mukodik...

20 evesen jottunk ossze, megtudtam, hogy egyebb betegsegeim miatt nincs sok idom gyerekvallalasrra, Parom beleegyezett (biztos vagyok benne, hogy nem szeretett, viszont vagyott csaladra es gyerekre. Ok elhagyott gyerekek anyukajuk lelepett egy pasival), a Fiunk megfogant es megszuletett... Szerelmesek nem vagyunk, de nagyon szeretjuk es tiszteljuk egymast!

Megcsalas koztunk nincs. Szex mukodik mind a ket felrol, szeretek vele lenni es O is velem heti 2-3 alkalommal egyutt vagyunk! Rengeteg idot toltunk egyutt harman es kettesben is! Nagyon szeretjuk es tiszteljuk a masikat. Mind a ketten csonka csaladbol jovunk eleg rossz peldat hoztunk. A Fiunkat becsulettel fel fogjuk nevelni ezt tudom. Akik ismernek minket azt mondjak a mienk minta kapcsolat! :)

Ha tudnak, hogy szerelem nelkul keveredtunk ossze biztos meglepodnenek!

A legjobb baratom, legbensobb bizalmasom. Azert, amit ertem vallalt (konkretan 6 honapos kapcsolatra a Gyermeket) sose alaznam meg, mas feffival! Nem vagyok szerelmes, de O es a Fiam a mindenem az Eletem! Erte barmikor tuzbe mennek es O is barmikor mutottek altatas utan mikor a szemem nyitottam mar ott volt! Mindegy, hogy most este 10kor mutottek szeptemberben mikor a harmadik gyermekunk is itt hagyott minket, de ott ult mellettem ebredesnel! A Fiunknak felugyeletet szerzett es jott! 6 eve vagyunk egyutt.

2013. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Nos igen, az utolsó választ olvasva kiegészíteném az érzelmi analfabetizmust a jó erős gyomorral is, ugyanis ez feltétlenül szükséges ahhoz, hogy képes legyen valaki olyat magába engedni, akihez nem kötődött soha szerelmi vonzalommal.
2013. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!