Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aszexuálisként lehet boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisként lehet boldog családi életet élni?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy aszexuális vagyok, nagyon vágyok a szerelemre, családra és gyerekekre. Ennek érdekében én kész lennék a kompromisszumokra, igyekeznék a páromnak mindent megadni, mind érzelmi, mind szexuális téren, még akkor is, ha én nem vágyom erre (mármint a szexuális oldalra, az érzelmire igen). Férfiak, titeket zavarna, ha a feleségetek aszexuális lenne? El lehet ezt egyáltalán fogadni?

2015. szept. 22. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen el lehet fogadni. Nem csak te vagy ilyen.
2015. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Rengeteg aszexuális él párkapcsolatban. A legideálisabb nyilván az, ha a partner is aszexuális, más esetben szerintem a kompromisszumok maradnak, bár én nem vagyok híve a kompromisszumoknak egy kapcsolatban, szerintem ha már neked olyasmit (szex) kéne csinálni egy kapcsolatban, amit nem akarsz, az már sehogy sem felhőtlen - szerintem, de ha a kapcsolatban lévők ezt nem így gondolják, akkor nyilván az az ő dolguk. Persze, aszexuálisok is nevelhetnek gyereket, cak meg kell találni a megfelelő partnert! :)
2015. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. A szexet ilyenkor hogy képzeled el?
2015. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szexet úgy képzelem el, mint bárki más. Lehet, hogy nem vágyom rá, de nem is undorít a dolog, szóval heti egyszer vagy kétszer simán bevállalnám. Köszönöm a pozitív válaszokat egyébként, örülök, hogy akkor nincs minden veszve. :)
2015. szept. 22. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Javitalak. Semmi sincs veszve!
2015. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.


3 lehetőség van:


1. Amit írtál, hogy heti 1-2-szer bevállalod a szexet.


2. Hagyod, hogy mással szexeljen.


3. Ugyancsak aszexuális férfit keresel.


Választhatsz. :)

2015. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!