Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 évesen túl fiatal az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen túl fiatal az ember egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem velem van a probléma, hogy még el sem tudom képzelni, milyen lehet egy komoly kapcsolatban élni, nemhogy megházasodni vagy gyereket vállalni, mint sokan ilyen idős korban. Én még szinte gyereknek érzem magam, egy éve fejeztem be a sulit, nemrég kezdtem el dolgozni és költöztem külön a szüleimtől. Eddig a leghosszabb kapcsolatom 4 hónap volt, és nem is látom magam megállapodni a közeljövőben. (Ez persze nem az jelenti, hogy nem mennék bele egy kapcsolatba, ha szerelmes lennék, de pl az összeköltözést nem tudom még elképzelni egy jó darabig.) Szerintetek én vagyok túl gyerekes a koromhoz képest?

23/L



2015. szept. 10. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem maradtál még le semmiről, még most kezded az életedet,ne görcsölj ezen, ha szeretnél ismerkedj ha megtalálod a megfelelő társat majd kialakul minden. :-)
2015. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clark Kent.. ***** válasza:

Van, aki már 18 évesen is érett rá, van aki még 30 évesen sem.


Ez egyénfüggő.

2015. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
nincs ilyen, h koromhoz képest...Individuumok vannak.
2015. szept. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyéni érettség függvénye. Én kész lettem volna esküvőre is az exemmel, csak nem úgy alakult végül. Most már nem vágyom rá, de tán kapcsolatra sem... max ha nagyon összejönne valami, de még csak nem is töröm érte magam.


24/F

2015. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem találtad még meg azt aki nélkül nem tudsz meglenni. Én a világ végére is követném a férjem, pedig nem vagyok az a tipikus farkát csóváló kiskutya, aki tapad a pasira, sőt inkább független szeretek lenni. Mégis vele minden más volt már az elejétől, valahogy úgy vonz mint a mágnes, nem tudok mellőle elmenni. De ehhez mind a két félnek érettnek kell lennie. Nem vagy elkésve és nem vagy gyerekes. Mi 5 éve vagyunk együtt és most kezdték az ismerősök hogy mikor lesz már gyerek. Legalább 2 évig nem, mert én pl erre nem érzem késznek magam.

23/N

2015. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!