Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Na most mégis mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mégis mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magamat.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok majdnem 1,5 éve. De mivel barátnője van, így tabu téma nem is foglalkoztam vele, próbáltam kerülni.

Tegnap viszont beültünk a bárba, ahol ő a tulaj és ott ücsörögtünk a barátnőimmel, iszogattunk.

Ő és a haverjai egy másik asztalnál ültek. Sikerült is nem rá figyelnem, amíg nem küldött piát. Aztán mégegy kört vett, és aztán mégegyet.

Már mindenki be volt csiccsentve picit, nem voltam totál részeg, csak bátor voltam jó volt a kedvem. Aztán odamentem hozzá, megköszöntem a piákat, beszéltünk egy percig aztán mentem vissza a barátnőimhez. Itt már kezdtem szarul érezni magam mert így belegondoltam, hogy milyen jó lenne ha vele lehetnék.

Később odajött beszélt és olyan közel hajolt, hogy türtőztetnem kellett magamat, hogy ne csókoljam meg. Mellé még ölelgetett is.

Szörnyű volt, mégis a legjobb érzés. Most meg itt vagyok, megint szarul érzem magamat, pedig már tűrhetően voltam. Hogyan felejtsem el?



2015. okt. 29. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán ne járj a nyakára!
2015. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te most miről beszélsz?

Egy faluban lakom, ahol egyetlen egy bár van. Mégis hova a francba mennék???

És megköszönni meg kellett... Nem vagyok egy idióta

2015. okt. 29. 07:46
 3/8 anonim ***** válasza:

más is meg tudja köszönni.

vagy többen, együtt is odamehettek.

2015. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most komolyan ezen akadtál fönn? Hogy odamentem, és megköszöntem a piákat???

Szerintem ez alap. Ebben az égvilágon semmi különös nincs.

2015. okt. 29. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:

nem akadtam fent, csak mondom :D


egyébként mit lehet egy ilyen kérdésre mondani? nem kell semmit csinálnod. van egy pasi aki bejön neked, őt meg nem érdekled, ennyi. vagy ha érdekled is, van barátnője, tehát értelmes embernek ez tabu.(a pasi részéről is)


ne gondolj rá, ne dagonyázz az önsajnálatban, hanem nézelődj és majd találsz mást

2015. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem találsz magadnak egy olyan férfit,aki jobb nála,addig nehezen fog menni a felejtés!
2015. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Am csak vágyakozól, nem szerelmes vagy s lehet ő is vonzódik hozzád.

2015. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Beszélj vele! Lehet te is tetszel neki, aztán még az is előfordulhat, hogy szakít, majd utána veled jön össze.

Én nálam ez nem opció, mert nálunk mindkét fél foglalt, de nálad igen!

BESZÉLJ VELE!Finoman, óvatosan, nehogy szerelmet vallj neki, csak valami olyasmi, hogy ő nem e érzi úgy, hogy több van köztetek, mert neked már volt ilyen benyomásod, de pont azért akarsz vele erről beszélni, hogy nehogy olyat képzelj, ami nem valóságos...

ilyesmi.

2015. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!