Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem okoz anyagi gondot az eltartásom, mégis rosszul érzem magam miatta?

Figyelt kérdés

3 hónapja élünk együtt a párommal. Én költöztem hozzá, de még nem találtam itt munkát.

Ő dolgozik, én pedig ellátom a háztartást, neki még csak a szemetet se kell levinni.

Elmondása szerint a fogyasztásomon nem látszik, hogy ketten vagyunk.

Nem szoktam se ruhákat, se cipőket venni, van mindenem még régebbről. Egyedül alap dolgokra (tusfürdő, sampon és társai) pluszba költeni rám. De néha ezeket is a megtakarított pénzemből (csak párezer) fedezem.


Alig várom, hogy kapjak munkát, mert olyan kis ingyenélőnek érzem magam...


2014. júl. 28. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2014. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy jogos, vagy nem jogos, ha így érzem
2014. júl. 28. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogos de mivel keresel munkat nem olyan veszes az lenne fura ha termeszetesnek tartanad ,milyen vegzettseged van,hol elsz?
2014. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Te tényleg próbálsz munkát keresni, akkor nem kell rosszul érezned magad amiatt, hogy most néhány hónap kiesik. MIndenkinek vannak kobb-rosszabb periódusai az életben.
2014. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd emiatt rosszul magad hisz folyamatba van a munkakeresés és most a háztartással foglalkozol nem lopod a napot :)
2014. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha érezteted a pároddal, hogy szereted, és szükséged van rá, akkor nem is akarja majd, hogy elmenj dolgozni.

az én feleségem 10 éve nem dolgozik, és nem is akarom, hogy dolgozzon.

2014. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!