Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ebben a helyzetben mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel Karácsony elott elkezdtél beszélgetni facbook-on. Hívott tobbszor, de nem volt soha jó a találka. Három héttel késobb osszejott a találka és a randi végén megcsókolt. Egy-két hétig csak úgy voltatok, nem beszéltétek meg, hogy mi a helyzet. Aztán Elmondtad neki, hogy még mást szeretsz, de o nem keres téged. A srác ennek ellenére keres, csak ez után az ido után elmaradtak a csókok, sokkal kevesebb a testi kontatkus és iskolában kevessebbszer jár le hozzád beszélgetni. Szimpatikusnak, kedvesnek tartod, de nem szereted. Mégis keresed általában chat-en. Vársz tole valamit, hogy meggyozzon? Jobban meg akarod ismerni? Esetleg azt várod, hogy egyszercsak már nem fog kelleni a másik?

17/f, 16/l

Én vagyok a fiú és így konnyeb volt leírni. Kevert érzéseim vannak, azt hiszem szeretem, de talán még magam elott is próbálom ezt tagadni. Valami tippeket kérlek adtok, hogy mit csináljak? Látok értelmet ebben a kapcsolatban.



2013. febr. 9. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ő mást szeret. Inkább húzódj vissza, aztán majd észreveszi, hogy hiányzik mellőle a pasi, aki keresni szokta és majd ő keres. Aztán se add könnyen magad, érezze hogy nem alap, hogy te minden esetben ott vagy neki.
2013. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!