Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit éreznétek ha párotok 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek ha párotok 2 év után nem tudja eldönteni, hogy szeret-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Elment egy táborba és így jött haza. A tábor előtt minden jól működött. És tavaly ugyan ekkor ugyan ebből a táborból haza jövet szakított velem és rá 3 hónapra sírva jött vissza, hogy ő mennyire szeret engem és, hogy megbánta ezt az egészet.

2013. aug. 11. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

jól felrúgnám.

talált vmi csajt elment dugni aztán rájött h fontosabb vagy te mint vmi futókapcsolatok és visszament sírni...

2013. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A táborban megingott a szerelme, a hormonjai elszabadultak. Múlt évben is hasonló történhetett, annyival kiegészítve, hogy akkor viszonzásra találtam "a vágyai". Ezért szakított veled, mert lett más, aztán amikor kiderült, hogy mégse működik az új kapcsolat, visszakönyörögte magát hozzád. Ha rám hallgatsz, ez nem szerelem. A párod még "éretlen", az érzésbe szerelmes és sajnos nem beléd. Ha nem szeretnéd fájdalmaknak kitenni magad, akkor add ki az útját...
2013. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mind kettőnknek ez az első szerelme. És tavaly miután haza jött nem lett barátnője. És csak ilyen párnapos illetve 2hetes kapcsolata(i) voltak. És azok a lányok nem a táborból voltak.
2013. aug. 11. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
mert fiatal még, és érdeklik az újdonságok, új nők, úgysem lesztek együtt örökké, előbb utóbb úgyis eljön hogy szakítotok
2013. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem szeret téged, csak tényleg fiatalok lehettek és kíváncsi másokra is. De nem akar elengedni pont azért mert szeret, de megcsalni sem, mert tisztel. Az első szerelmemmel én is így voltam. Ő 3 év után állított be hasonló dolgokkal, majd még húztuk együtt és vége lett. Mert kíváncsi volt másokra is. Fájdalmas a szerelem.
2013. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki akarja még élni magát. Azt érezném, hogy menjen el, mert nem kellek neki eléggé. Aztán ne jöjjön vissza nyafogni.
2013. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!