Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly kapcsolatra vágyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra vágyik vagy csak nosztalgiázni szeretne?

Figyelt kérdés

A történet kicsit bonyolult. A lényeg az, hogy már lefeküdtünk egymással egy görbe estén és ezt megismételtük még párszor. Ő azt vallja, hogy nagyon jól érzi magát velem és nagyon boldog. Már beszéltünk arról, hogy mi lesz velünk később. Folytatni szeretnénk-e ezt vagy esetleg komolyabbat szeretnénk. Neki erre az volt a válasza, hogy ő szeretne komolyabbat de még időre van szüksége mert még nem felejtette el az exét. (Mellesleg egy hónapja dobta ki pofátlanul).


Én komolyabbat szeretnék, de az utóbbi időben kezdem azt érezni, hogy ő nem szeretné ő hiába az ellenkezőjét vallja.


Ti mit gondoltok erről??


Én: 19/F ő 19/L



2015. okt. 31. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy jól érzed. Állítsd választás elé, és legyél következetes. Ha nem tudja mit akar, és elköteleződés nélkül, kis energiabefektetéssel dughat Téged, miért vállalná be a kapcsolatot?
2015. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a komoly kapcsolattal nem kell sz*rakodni. Ha jól értem, te vagy a férfi, elégnek kéne lenni hogy párszor jól meghúztad a csajt, ha pedig nem úgy érzi a kis lelke, hogy komolyabbra kell fűzni a szálakat, akkor ne erőltessed. :)
2015. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!