Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretkezes kozben a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezes kozben a ferfiak honnan tudjak azt ha egy no eleri a csucsot? Ereznek e valamit?

Figyelt kérdés
A parommal 2 eve vagyok egyutt! Nagyon jo vele a szex nagyon szeretem de amikor szeretkezunk megszokta kerdezni azt hogy elmentem e!! A ferfiak nem erzik ezt
2015. nov. 1. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Jót.
2015. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek érezni hüveléyből, de személyiségéből lehet tudni ha olyan.

Éld át jobban.

2015. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban? Ereznek ilyenkor valamit? Es vajon mit?
2015. nov. 1. 13:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs de nem irtam a kerdesbe de inkabb fiuk ferfiak valaszat kerem
2015. nov. 1. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Aha! Pontosan lehet tudni, érezni!

Ha elmondjuk meg majd eljátszod neki?

Bocs! Ha szokott orgazmusod lenni, neked is tudni kellene a választ!

2015. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de a barátommal már beszéltünk róla. mondta hogy mindig szokta tudni, mert belül összerándul, meg erőteljesen lüktet, összeszorítja.
2015. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os valaszadonak koszonom erre voltam kivancsi tulajdonkeppen!!!😁
2015. nov. 1. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Van akinél tényleg egyértelműen lehet érezni a hüvely összehúzódást, de volt olyan is, akinél egyáltalán nem; nála a légzéséből tudtam. Volt olyan aki akusztikusan fejezte ki, úgy, hogy a szomszéd is tudta. És volt olyan is aki rendszeresen elájult ... Szóval egyéne válogatja ...
2015. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ezt csak lehet érezni/látni azért!

De nem kiábrándító h megkérdez ilyet szex közben? ( XD )

2015. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!