Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ürüggyel keressem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel keressem fel a volt biológiatanáromat?

Figyelt kérdés

Először is 17 éves vagyok, és amit írni fogok, arról tudom, hogy ez nem helyes, de nem tudok az érzelmeimnek parancsolni.

Szóval teljesen belezúgtam a volt biosztanáromba múlttanévben. Eleinte azt hittem, hogy csak valami rajongás, vagy fellángolás, de nincs olyan óra, hogy ne gondolnék rá.

Utolsó 2 évemre gimnáziumot váltottam Miatta. Azt hittem, ha nem látom elmúlik, de egyre csak egyre jobban szenvedek a hiányában és már tanulni se tudok, csak átkozom magam, amiért iskolát váltottam, így megfosztottam magamat a látványától.

A tanár fiatal, nincs családja, 24-5 éves.

Tudom, hogy ebből nem lehet semmi, nem akarom magamat hitegetni, de arra gondoltam, hogyha beszélnék vele, vagy látnám valahogy, nem szenvednék ennyire.



2015. nov. 1. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, amit érzel.
2015. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj Kérdező, az ilyen gyerekes izéket, miért a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriába hozod?


A te kategóriád a "tini párkapcsolatok", ott vesézd ki ezt.

2015. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Kérd meg, hogy vázolja fel még egyszer a szaporodást és szemléltesse példákkal is. Tuti siker. ;)

(Tudom, tudom, bunkó vagyok. Ne haragudj rám.)


Nem tudom, milyen ürüggyel lehet felkeresni egy volt tanárt. Nem könnyű, de tedd azt, amit az #1 mondott. (Mert oké, hogy találkozol vele majd valami ürügy miatt, de utána mi fog változni? Minden kezdődik újból, ha nem lépsz.)

2015. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az nem nagy korkülönbség. Simán elmondhatod neki mit érzel.
2015. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a dolgot, ha nem akarod, hogy az állását kockáztassa.
2015. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is voltam így ,de ott láttam hogy ez kölcsönös.

alig vártam hogy elballagjak.aztán persze meguntam a várakozást és lett barátom ,meg sulit is váltottam.

Ha azt látod hogy ő is kicsit máskèpp nézett rád ,és jóban voltatok ,én azt mondom keresd meg.nem kell semmi kertelés ,csak hívd el egy kávéra ,teára vagy bármi.

ha van esélyed igent mond ha nincs úgyis leráz.de szerintem nem kivitelezhetetlen.

szerinted te tetszel neki?

2015. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös miért kerülne a tanár állásába? Azt mondta a kérdező hogy iskolát váltott így már nem tanítja nemde?

amúgy meg szerintem is mond el neki!

2015. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 éves nő nem fog komolyan venni egy magad korú diákot, én hagynám esetleg facebookon felvenném a kapcsolatot vele, de nem közölnék vele semmit.
2015. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Kérdező nagyon lapít, figyelitek, hogy meg se mer mukkanni? :D
2015. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is voltam belezúgva tanáromba, és teljesen olyan volt, mintha valós szerelmet éreznék, és nem rajongást. Pedig az a nagy helyzet, hogy de! Szerintem Te is rajongsz inkább érte, plusz vonz, hogy "tiltott gyümölcs". Én a helyedben még várnék, nekem is úgy múlt el, hogy elmentem a suliból (csak én elballagtam). Eleinte még éreztem, aztán már semmi, rájöttem, hogy ez mégse volt olyan komoly, mint ahogy éreztem. Sőt, sokszor visszagondolva nem is értem már, hogy mit tudtam annyira "szeretni" benne.

Valószínűleg Te is így leszel vele, csak idő kell hozzá. Úgyhogy én a helyedben nem csinálnék semmit, csak várnék... De Te tudod. :)

2015. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!