Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a világon a legromantikusab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a világon a legromantikusabb ajándék?

Figyelt kérdés
Szeretek egy lányt, akit szeretnék meglepni a szülinapján valamivel. Olyasmire gondoltam amitől nem riasztom el, de érezze, hogy fontos számomra. 23f.
2015. nov. 1. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden igazán romantikus ajándék személyes. Ami nem személyes, az elcsépelt, közhelyes, és maximum csöpögős, de nem igazán romantikus. Én többször kaptam már romantikus ajándékot, de mindegyik azért volt igazán romantikus, mert valóban nekem szólt, hozzám, rólam, és olyan személyesség volt benne, amit tényleg csak az tud produkálni, aki odafigyel rád.
2015. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számomra például egy naplemente nézés is nagyon romantikus. :P Nem kézzelfogható, de kettőtökről szól.

(Bár, ha még nem tartotok itt, akkor nem ajánlom.)

2015. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra az volt az eddigi legromantikusabb ajándék, hogy képes volt több ezer kilómétert utazni azért, hogy találkozzon velem. De ez sajna nem segít neked.

Egy szép nyaklánc szerintEm ideális lenne :)

18

2015. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjjel télikabátba öltözni, egy termosz forrócsoki, vastag pléd, és a csillagos égbolt :D
2015. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40 deka füstölt főtt tarja.
2015. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy ojan szép dolog naplemente és egy lakatot kiteni egy szép helyre h megöröklögyön az egész ja és a selfit se felejcsétek el :)
2015. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aladar12 ***** válasza:

egy üveg whisky.


amúgy élményt adj. vidd el olyan helyre, ahol jól éreznétek magatok, például a planeÁriumba.

2015. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!