Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ideális esetben egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideális esetben egy párkapcsolatban egy férfi mennyit költ egy nőre havonta?

Figyelt kérdés

Nem a két végletről beszélek: 1. ahol az utolsó fillért is felezik a pékségben 2 kakaóscsiga után 2. ahol a férfi tartja el a nőt és mindent fizet neki


2 felnőtt ember akik párkapcsolatban vannak, a nő külön él és minden kiadását maga fizeti (rezsi,étel,ruházkodás,szépségápolás stb.). "Mennyit költ" ezen azt értem hogy közös programok, étterem cukrászda,ajándék vagy bármi más amit a nőnek szán. Olyan dolgok amit a nő is kitudni fizetni magának, de a férfi kifizeti "ajándékként".



2015. okt. 21. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

170-et keresek, de a barátnőmre havi 5-nél nem költök többet.


Néha elmegyünk moziba, néha beülünk meginni valamit és hasonlók.


De ő is egy csomószor meghív, vagy vesz nekem ajándékot. 5 hónapja vagyunk együtt.


23/F, 21/L

2015. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Az összes költség felét. maximum kétharmadát.
2015. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
A párom nagyon jól keres, én annyit amennyiből kifizetem a dolgaim, stb és alig marad... néha be tudok otthonra vásárolni, de csak ennyi, mellette spórolok. Ha megyünk valahova, ő fizet, tudja, én nem tudok bele adni, neki nem probléma. Nem használom ki, de ez csak így tud működni, nem zavarja őt. A másik meg az, hogy munka mellett az összes házi munkát én végzem, főzök, mosok, stb... és ezzel kb. ki is van egyenlítve a dolog.
2015. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, te 23 éves vagy érthető hogy nem fogod a fél fizetésedet a barátnődre költeni.De amikor a férfi már nem húszonéves hanem közel van a nagyvenhez és a barátnője 10 évvel fiatalabb (nem egykorúak ez fontos) picit változik ez a kérdés.
2015. okt. 21. 14:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát barátom részéről ez max havi 5-10 ezer forint. Nagyon maximum. Inkább 70-30% osztjuk meg a költségeket, az általad említett dolgokon túl.
2015. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi külön élünk, más ha közös háztartásban élnek.
2015. okt. 21. 14:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Kinek a szempontjabol idealis? Mindent vagy semmit :)
2015. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt valahogy úgy gondolom, hogy ha külön élnek, akkor az a fél tesz bele többet, amelyiknek nagyobb lehetőségei vannak. Ha a barátom most egy álomnyaralást tervezne, amire nekem nem telik, ám neki igen, és mindenképp el akar menni, és mindenképp velem, akkor mindenféle skrupulus nélkül hagynám fizetni.

A realitáshoz viszont az áll közelebb, hogy amikor nálam van a barátom, akkor mindig vendégül látom valamivel, és szeretem, ha ezt viszont ő fogadja el tőlem lelkifúró nélkül.

2015. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a nőre kell költeni, hanem úgy általában a kapcsolatra. Mindkét félnek. Hogy mennyit is milyen arányban, az szerintem nagyon függ a felek anyagi lehetőségeitől, igényszintjétől.

Én nem szeretem a centizgetést, szerintem az a jó, ha mindenki a saját igényeinek megfelelően költ a kapcsolatra. Például ha nekem van valamilyen programra igényem, akkor szó nélkül veszek két jegyet, a barátomnak is. Ha meg ő szeretne valahova beülni, valahova elmenni, akkor ő hív meg. Néha apró ajándékokkal kedveskedünk egymásnak, csak mert adni jó...

Én sose számolgatom, hogy mennyit költök a barátomra, vagy ő rám, mert örömet okoz adni is, kapni is. És ez az öröm, a közös élmény nem fejezhető ki pénzben.

2015. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
múltkor is feltette valaki ezt az unalomig hajtogatott kérdést és ott 240-400 ezer körüli összegekkel pironkodtak egyes elemek, sőt volt aki akkora párhuzamot vont a prostik és a nők között, hogy férfi létemre már én szégyelltem magam.
2015. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!