Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenységet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységet hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

tudom,hogy semmi okom rá,mégis féltékenykedek,nem bírom ki..betegesen félek,hogy elveszítem és már egyszer szakítottam is vele emiatt!!

teljesen hülye vagyok,de nem tudom mit tegyek.érdemes lenne szakemberhez fordulni?

N25


2015. nov. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

Növeld az önbizalmadat, olvass önfejlesztő könyveket, beszélgess erről nagyon sokat a pároddal, hidd el, hogy neki te vagy a legszebb és a legfontosabb! Ha nem hiszel magadban, más se fog. Hidd el, hogy szép vagy számára és nem akar téged megcsalni!

Nézd meg ezt a videót is:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Előbb próbáld meg az önfejlesztést, aztán, ha nem megy, menj szakemberhez mindenképp!


Ha nem bízol a párodban, akkor minek vagy vele egyáltalán?

2015. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi.


a másik forrása ennek a problémának,hogy sosem bókol nekem,pedig vágyom rá,de mindenért úgy kell könyörögnöm

2015. nov. 3. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. Az én párom sem volt soha udvarlós fajta.

Kulcs szó a volt-on, szerintem a szakításunk egyik oka a bizalomhiány volt :(

2015. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ferdzso83 válasza:

vagy önbizalom hiány ( lehet akár szexben is) , vagy egyszerűen érzed, hogy nem te vagy neki az igazi

ha más kapcsolatban is mindig féltékeny voltál szélsőségesen, az bizony szakemberes dolog...

2015. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!