Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mit tesztek ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit tesztek ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncs, hogy mit tesztek/gondoltok. Vagy ha látjátok, hogy a lánynak se vagy közömbös. Minden érdekel. :)

2015. nov. 5. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Elveszek a szemeiben. :D Amúgy nevettetem, igyekszem megérinteni sokszor, érdeklődöm felőle, elhívom kajálni, bringázni (ha van rá mód), vagy sétálni stb. Ilyesmik. De nem sokáig tökölök, mert a végén azt hinné, hogy barátzónába tehet. Szoktam jelezni neki, hogy tetszik ez-az rajta stb, és minél előbb randira hívni.
2015. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

It depends on my mood.


Ha jó kedvem van, odamegyek hozzá, beszélgetek vele, mosolygok rá, flörtölök vele, keresem a társaságát, mindig a legjobb oldalamat akarom mutatni neki.


Ha viszont épp nem vagyok olyan jó passzban, akkor inkább elkerülöm, nem akarom, h gyengeségnek, rosszkedvnek, vagy bármi negatívnak a nyomát lássa rajtam. Ha véletlenül valami hülyeséget csinálok ,vagy kínos helyzetbe kerülök az ő jelenlétében, akkor van hogy napokig azon görcsölök, hogy vajon mit szólt hozzá, vagy hogy mennyire csináltam hülyét magamból előtte.

2015. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megtörlöm a számat, majd kikapcsolom a számítógépet
2015. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!