Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég bonyolult egy történet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult egy történet. Van egy lány aki tetszik nekem. Mondhatni hogy barátok vagyunk de nem beszélünk nagyon sokat. Többi leírásban?

Figyelt kérdés
Van neki egy fiúbarátja (akinek mellesleg van barátnője) akivel jóban vagyok és szerintem a nagy Ő szerelmes belé. Általában együtt mennek sétálni, nagyon sokat beszélgetnek stb.. Elmondjam neki mit érzek vagy ne?Ha elmondom hogyan?Már gondolkoztam hogy elhívom sétálni valamerre és mondom neki hogy éhes vagyok nem lenne-e kedve eljönni pl. pizzázni,meghívnám.

2015. okt. 10. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem egyelőre csak hívd meg valahova :) kávézni,cukrászdába,moziba vagy akár csak sétálni :)

a reakcióiból rájössz,h tetszel-e neki :) hajrá :))

2015. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!