Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mikor mondhatom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mondhatom el a barátomnak azt, hogy szeretem? (amikor már nem ijesztő)

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze, de én ezt még sosem éreztem más iránt. Mindent meg akarok vele osztani, de félek,hogy túl sok vagyok néha. Mikor nem rémisztő már, hogy kimondom, hogy tényleg nagyon fontos nekem?

2015. nov. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi másfél hónapja voltunk együtt mikor először szerettem volna mondani :) Azóta sem mertem még, félek hogy elijesztem :D De még ő sem mondta :)

Vigyázz azért ne legyél túl sok, azt nem szeretik a fiúk.

2015. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mit szeretnél még hozzátenni, h ijesztőnek gondolod ezt?

ha pl. hozzáteszed, h szeretlek, de meg foglak ölni, azt bármikor mondod, így is úgyis ijesztő marad ám. :)

2015. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úristen ti ilyeneken problémáztok?!? Ez igen..ez oszt igen!
2015. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, hogy lehetsz párkapcsolatban valakivel, akivel ki sem mondtátok, hogy "szeretlek"...

Gyerekek...

2015. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nem az számít, hogy hányszor mondják ki a szeretleket, hanem a legapróbb tettekben nyilvánul meg.

Jah és néha én is azt hiszem magamról, hogy sok vagyok, miután a barátom meggyőz arról, mindig mennyire örül az üzenetemnek, amikkel felviditom :)))

2015. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!