Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon zavar, hogy a barátomnak volt már komoly kapcsolata, nekem meg még nem?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akibe nagyon szerelmes volt, úgy fél éve szakítottak. Nekem még nem volt semmi komoly senkivel, nem voltam még szerelmes és félek, hogy esetleg még nem tette magát túl a lányon vagy hogy jobb volt nálam és engem nem szeret annyira, mint őt.

Én 20 éves vagyok, a barátom 24


2015. okt. 31. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami alapja ennek, hogy így érzel ? Beszél sokat a lányról ? Tartják a kapcsolatot ? Aranyos vagy, hogy így aggódsz, de ha nincs alapja, akkor csak egyszerűen élvezd az együtt töltött időt, és gondolj abba bele, nekik vége lett, és a fiú veled akar lenni, különben nem lennél a barátnője.:)
2015. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!