Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vágyakozok még az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyakozok még az exem után 1 év elteltével is?

Figyelt kérdés
1 éve szétmentünk, mindketten 20 évesek voltunk, ő akart kilépni a kapcsolatból, mert az iskola miatt nem nagyon tudtunk találkozni, és így a szerelem is elmúlt, viszont békésén váltunk el. 2 évig voltunk együtt, én nagyon szerettem.
2015. nov. 7. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még mindig szereted.
2015. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám elfelejteni?
2015. nov. 7. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos én sem tudom, velem is már nagyon régen szakított az exem, mégis a mai napig vele álmodom...
2015. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogod elfelejteni soha , 20 év után még mindig vele álmodom, mély és öszinte érzéseid lehetnek iránta! Azon mulkálodom évek óta hogy egyszer talán egy pár legyünk... Van rá esély, mert ujra összemelegedtünk ennyi év után. De sajnos én elrontottam mert túl hamar mondtam el az érzéseimet.

Adj esélyt magadnak arra hogy boldog legyél, szereted őt ugye? Vald ve magadnak és irányisd ugy az életed hogy ujra együtt legyetek! Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2015. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt a sztoriból, hogy én Fiú vagyok. Hát ő volt az első szerelemem. Meg azért két év az két év. Az egy év alatt próbálkoztam nála, egy levéllel és egy személyes találkozóval is, a találkozó során sem volt feszült légkör. Bár ha újra megtehetném akkor nem küldeném el neki a levelet, és nem mennék el hozzá, mert nagyon korai volt. Ráadásul nem tudom hogy ha esetleg újra sikerülne hozzá közel kerülni, akkor elbírnám azt viselni hogy folyton azon gondolkozzak, hogy mikor szakít(unk) újra. De én nagyon a második esély mellett szeretnék állni. De ennek az a baj nagyon nagyon kicsi esélye van.
2015. nov. 7. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!