Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon a negatív dolgok ellenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a negatív dolgok ellenére egy hosszabb idő elteltével (pl 1 év) pozitívabban fog tekinteni rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A tanácsotokra lenne szükségem. A társammal több éves kapcsolat után fokozatosan leépült a viszonyunk egymás iránt. Ő egyedül akart lenni, én viszont nem akartam elengedni. Sajnos nem mindig tudtam kontrollálni magam, és volt hogy nagyon ráakaszkodtam, faggatóztam. Amikor kidobott, az személyesen történt, de váratlanul állítottam be egy veszekedés után. Nagyon bánom az egészet minden szempontból, sokat tanultam az esetből. Viszont számomra ő nagyon fontos, és szeretném majd valamikor, ha sikerülne újrakezdenünk. Megfogadtam, hogy nem fogom keresni huzamosabb ideig. Haraggal váltunk el, de annyit végülis mondott, hogy esetleg ismerősök szintjén maradhatunk kapcsolatban egymással valamennyi idő után. Szerintetek, ha ezt az időszakot, például egy évet arra használnám, hogy megpróbáljam levetkőzni a negatív tulajdonságaimat, és a pozitív tulajdonságaimat megerősítsem, akkor ha találkozunk majd valamikor sokára, vajon elgondolkozhat azon, hogy több legyen, mint ismeretség? Nem szeretném kikényszeríteni az újrakezdést semmiképp, azt szeretném hogy egy normális, erős lelkű, magabiztos embert lásson maga előtt személyemben a hosszú "csendes időszak" után.


Vajon, ha eltelik sok idő, és találkozunk, észre fogja venni a jellemfejlődésem? Valamint van arra esély, hogy a mostani kapcsolat negatív dolgait félretegye vagy idővel fakuljanak ezek az emlékek, és a változásomra tekintettel adjon még egy esélyt nekünk?


Előre is köszönöm a válaszotok!



2013. ápr. 5. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesminek nem igazán szokott túl nagy jövője lenni sajnos. Ha tényleg nem tudsz kiszeretni belőle, akkor próbáld meg azt, amit leírtál, de jobb lenne szerintem, ha megpróbálnád inkább elengedni.
2013. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2013. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem tudom elengedni, tehát amit leírtam mindenképp meg szeretném próbálni. De addig nem keresem, nem zaklatom, arról se fog tudni, hogy létezek szinte. Ez viszont erős kontrasztban áll az eddigi faggatászós (talán kicsit zaklatós) viselkedésemmel is, tehát már eleve ezzel is bizonyítani szeretnék, hogy tudom higgadtan kezelni a dolgot. Vajon ezt ha észreveszi, tudatosul benne, hogy mennyire komolyan veszem ezt az egészet, és hogy mennyire fontos nekem? Azt már megtanultam, hogy az erőltetéssel pont az ellenkezőjét érem el, de vajon ha békénhagyom, azzal elérem, hogy újból érdeklődjön felém?


Második válaszoló: Nem akartam, hogy ez bármit befolyásoljon, vagy negatív hangnemű kritikát kapjak, de férfi vagyok, és akit említek ő is az.

2013. ápr. 5. 00:18
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

1 év elég hosszú idő, addig lehet túl is leszel rajta és már nem is akarod majd igazán, arról nem beszélve, hogy közben ő is jó eséllyel találhat egy új párt akivel boldog lesz és akkor a fejed tetejére is állhatsz. Ettől függetlenül jó ötlet, hogy tudatosan változtatni akarsz magadon, ezzel mindenképpen előrébb leszel és egy kis esélyed van is, de túl nagy reményeket ne fűzz ahhoz, hogy visszakapod a csajt.

26F

2013. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Hopp, előző vagyok, most látom, hogy homár kérdés! :D

Sebaj, gondolom a dolog ugyanúgy érvényes ez esetben is.

2013. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!