Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biológiailag maximum mennyi...

Biológiailag maximum mennyi ideig lehetséges szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos teljesen reménytelen ügy, és nagyon szeretnék végre kigyógyulni belőle, de nem megy. Meddig kell várnom legrosszabb esetben?
2012. jan. 10. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2-3 évet szoktak mondani, mert az alatt megfogan egy gyerek. ennek a mai világban már semmi jelentősége sincs.
2012. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3 hónap nem több.
2012. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunrise ***** válasza:
örökké
2012. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunrise ***** válasza:
ja, de csak ha egészséges, kölcsönös kapcsolatról van szó.
2012. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bakker... Már három éve ez megy, akkor számíthatok rá, hogy lassan elmúlik?
2012. jan. 10. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Tapasztalatom szerint ha elhagynak valakit, aki még szerelmes, viszonylag hamarabb túl tud lenni a szerelmen. Néha gyógyír lehet egy hirtelen jött újabb szerelem. Ha viszont arról beszélünk, meddig tart a szerelem a házasságban, akkor sem adhatunk egyforma választ. Én kb. öt évig voltam folyamatosan szerelmes a férjembe annak ellenére, hogy a nap huszonnégy órájában együtt voltunk. Azt hiszem az ő lángolása ennyi ideig nem tartott.
2012. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az "új szerelem" nem lenne rossz, de pillanatnyilag nem tudom elképzelni magamról, hogy embert valaha úgy tudnék szeretni, mint őt. Remélem nem lesz igazam.
2012. jan. 10. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, biztos vannak ennek a rendkívüli embernek rossz tulajdonságai is, tessék nagyító alá venni és elfog múlni. De miért akarsz kiábrándulni belőle, bűnöző? Én sajnos voltam ilyen helyzetben. :-( Én is alig vártam, hogy elmúljon a dolog, két év alatt sikerült. A szerelem egy betegség, nem lehet tőle szabdulni.
2012. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem bűnöző, csak szimplán nem jelentek neki semmit, és ezt sokkal könnyebb lenne elfogadni, ha nem kötődnék hozzá érzelmileg. Sajnos nekem is úgy tűnik, hogy egy betegségről van szó...
2012. jan. 10. 18:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a viszonzatlanság csak elnyújtja a folyamatot. Valahogyan fel is erősíti ezeket az érzelmeket. Valahogyan tudatosítanod kellene magadban, hogy azért ragaszkodsz ennyire hozzá, mert nem lehet a tiéd. Könnyű mondani tudom, de próbálj tőle eltávolodni, keresd meg a rossz tulajdonságait, képzeld el, hogy ezek mennyire zavaróak lennének, ha együtt lennétek. Ezzel párhuzamosan nyiss mások felé, hátha rád talál a szerelem máshol. De ehhez neked is akarnod kell.
2012. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!