Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha odaköltözne a fiatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odaköltözne a fiatok barátnője, még iskolába jár, eltartanátok?

Figyelt kérdés
A fiam dolgozik. mit várnátok el a lánytól?

2015. nov. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Költözzenek el együtt. Ha annyira nem akar otthon lakni, attól még ne nálunk csövezzen- ha van elég hely, akkor viszont a maga költségeit a rezsibe, kajába adja bele, a házimunkából vegye ki a részét, hasonlók. Ha csak rövid időre költözik oda, max pár hónapra, akkor eltartanám, de egyébként évekre biztosan nem. Ha még nem önellátó, akkor maradjon csak a saját szüleinél, vagy ha a fiam bevállalja, akkor tartsa el ő. Akármennyire is szimpatikus a lány.
2015. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy... nyilván függ az én anyagi lehetőségeimtől. Ha könnyedén megtehetem, akkor azért más a helyzet, mintha egyik hónapról a másikra élek. Tehát azon az áron, hogy nekem nélkülöznöm kell, nem tenném.

A fiammal is megbeszélném, hogy ő be tud-e szállni a közös költségekbe. Teljesen helyzetfüggő.

2015. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nagyon olcsó kis bérelhető garzont keresnék nekik a környéken.
2015. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anyagi helyzetem függvénye,és függ a lány helyzetétől is.

Ha az anyagiak megengedik rendben.

Ha anyagilag nem olyan jó a helyzet, a lány viszont kényszerhelyzetben van,akkor talán.

A fiamnak többet kellene beletenni a rezsibe, az biztos.

Esetleg a lány valami diákmunkát végezhetne, de legalább a háztartásban be kellene segítenie,ez alap.

Illetve olyan elvárásaim lennének,hogy az iskolát rendben végezze el, mert szerintem senkinek nincs szüksége az életében,a házában,egy link libára.

2015. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem. szerintem akkor kell összeköltözni, ha már kenyérkeresőek a fiatalok. Magukat tartsák el. Amíg ez nem áll fenn, addig járjanak egymással, néha aludhatnának pénteken, szombaton nálunk, a mi időnkben ez így volt még, és ez normális is volt szerintem.

Az érett az együtt élésre, aki tud stabil munkahelyen teljesíteni, bármennyi fizetésért is.

Ezt az én gyerekeim tudják, én így neveltem őket, ők az egyetem alatt, -nyilván ismerkednek is.- de alapvetően az egzisztencia teremtésre készülnek fel, hogy majd utána a kiválasztott, addig jól megismert hölggyel egy új otthonban új "családot alapítsanak". Tudom, hogy ma már előbb együtt élnek, s csak ha az működik, akkor jön a házasság, de akkor is tartsák el magukat, nyilván segítséget adok majd nekik, ha kell, akár pénz, akár étel, amit igényelnek.

2015. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!