Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek friss házasoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friss házasoknál, vagy inkább eljegyzés utáni időszakot nézve mennyi idő lenne a türelmi idő, amíg a másikat eltartanátok?

Figyelt kérdés
Párod elveszti a munkáját, nincs pénze, te tartod el. Szerintetek ez meddig tartható fenn, ha amúgy a párod keres munkát közben? Mindegy, hogy melyik nemű tag tartja el a másikat. Vagy ha neked nem lenne mindegy, írd le.
2013. dec. 4. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
94%

Több tényezős

1. én akkor mennyit keresek? el tudom e tartani?

2. mennyire keres? csak e-mailezget, vagy teper

3. csak a szakmájában hajlandó dolgozni, vagy elmenne akárhova, csak hogy legyen pénz

4. nulla pénze van, vagy van e egy kis tartaléka legalább

2013. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
98%

Ha a másik tényleg keres munkát, akkor addig, amit nem talál megfelelö helyet.

Szerintem igen szomorú, ha egy párnál felmerül az, hogy "eltartja" a másikat, ilyen esetben alap lenne, hogy közös a pénz. (Feltéve, hogy a nem dolgozó valaki nem pazarol - de ez másik téma!)

2013. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

El tudod tartani, nem kell miatta éhezned, csak nem tudsz mondjuk utazgatni meg új ruhát venni havonta.

Semmi pénze nincs.

Bármit elvállal, ha úgy van.

2013. dec. 4. 14:53
 4/61 A kérdező kommentje:

Nem pazarol, próbálja magát "meghúzni" mondjuk.

De mégis, meddig tartanád el ilyen feltételekkel? Hónapok, évek?

2013. dec. 4. 14:54
 5/61 anonim ***** válasza:
87%
Régen is csak ilyen munkái voltak? Mi a végzettsége?
2013. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
84%

Ez azért sok mindentől függ. Első leírta az egyik felét.

Ha tojik rá, hogy meló legyen akkor semeddig.

Ha keresi a melót és maszekol akkor addig míg nem talál munkát. De aki ilyen az biztos nem évekig lesz munkanélküli.

Függ attól is, hogy mennyit keresek én. Én nem tudnám eltartani a párom a 64 ezres fizumból...

Segít-e a házimunkában?! Mert, ha Ő javában otthon van akkor illene legalább takarítani, főzni, vásárolni ilyesmik.

De lehet, hogy ezen kívül is fognak még írni tényezőket.

25/N

2013. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Egy részét leírtam.

Otthon megcsinál mindent.

Középfokú szakma, csak ahol éltek, nem könnyű vele elhelyezkedni.

2013. dec. 4. 14:57
 8/61 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek figyelembe venni, amiket leírtam.

Szerintem nagyjából mindent tudtok, minden körülményt.

2013. dec. 4. 14:58
 9/61 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen jellemű ember, mint amit írtál addig míg ki nem bújik a szög a zsákból, míg rá nem jövök erre, hogy Ő nem is akar dolgozni. Legalábbis kötött munkaidőben...

Az ilyen emberrel azért is szakítanék, mert később babát szeretnék, családot és azt csak úgy lehet, ha mind a két fél dolgozik. És nekem fontos az, hogy gyerekem legyen!

Egy előző válaszoló...

25/N

2013. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
38%

Ez szép hogy mindent elvállal. de ez egy dolog.

így nem lehet építeni, előrelépni.

szóval keressen valami olyan munkát, ami fix.

2013. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!