Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt még olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt még olyan kapcsolatban, ahol a két fél teljesen más dolgokat szeret, szinte semmi hasonlóság nincs köztük, de mégis nagy a vonzalom meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Mennyit tartott? Mi lett vége? Lehet-e jó és eredményes egy ilyen az életben, hosszú távon?

2015. nov. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szép volt, jó volt, de kb 1,5 év után vége is volt. Hosszú távon a különbségek, ha tényleg nagy dolgokban vannak, akkor mindenképpen kiütköznek, és ellehetetlenítik a kapcsolatot. Nekünk rövid távon is kiütköztek már, annyira nagyon eltértünk mindenben, de a szerelem és a vonzalom elég sokáig összetartott minket. De ez sajnos nem elég, ha tényleg komolyan tervez az ember.
2015. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen de nem tartott sokáig, hosszútávon ha semmi közös érdeklődésünk nincs akkor unalmas lesz a kapcsolat.
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem rég ismertem meg a páromat, akivel eléggé ellentétes az ízlésünk, de személyiségre hasonlóak vagyunk. Szerintem, ha két ember el tudja fogadni a másik véleményét, akkor működhet így is egy kapcsolat. Az ember ízlése is változik idővel, csak az a fontos, hogy ne kényszerítsük rá a másikra, hogy az a helyes, amit mi annak tartunk. Össze lehet szokni idővel. :)
2015. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, voltam ilyenben, 16 hónapig.


Nem nagyon volt közös érdeklődési körünk, nem ugyanolyan fajta zenét, filmeket szerettünk, ő kockulni szeretett, én olvasni, egy könyvről nem tudtunk elbeszélgetni. Sokszor lesz*arozta azokat a filmeket, amiket én szeretek, sok általam kedvelt sorozatot nem is néztem már, mert szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük, de neki nem feleltek meg azok, amiket én szerettem. Egy zenét nem hallgathattam végig, mert a felénél/háromnegyedénél "én tudok jobbat" és nyomta a sajátját, ami nekem nem tetszett, de azt kellett hallgatni. Moziba se tudtunk járni, mert mint említettem, nem egyezett a filmek terén az ízlésünk. Nem szerette a koncerteket sem a színházat, én viszont igen. Ő inkább kockulós netezős volt, míg én a kulturális dolgokat is preferáltam.


Végül nem ezért lett vége, bár elég sok dologról le kellett mondanom mellette.

2015. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!