Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mukodhet kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monika roberta kérdése:

Szerintetek mukodhet kapcsolat egy 37 eves no es egy 25 eves fiu kozott? Minden tokeletes allandoan nevetunk. Sex. Mindent megbeszelunk. Minden tokeletes. De nem tudom mit kezjek a gondolattal hogy o a fiu 12 evvel fiatalabb...

Figyelt kérdés

#szex #szerelem #hasonlóság #megértés #fiatalabb fiu a parkapcsolatba
2014. febr. 25. 02:11
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Természetesen működhet, ha számotokra ez nem jelent egyáltalán gondot. Ne azt nézd, hogy a társadalom által mennyire elfogadott e ez vagy sem, hanem azt, hogy kiegészítitek e egymást mindent téren. A fő, hogy megleld a másik feled, a kor nem számít! 12 év meg igazán nem orbitális különbség, ha hasonló a gondolkozásotok a jövőt illetően.

2014. febr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mukodhet egy darabig ... az oreglany lubickolhat meg egy kicsit a fiatalsagban ... fiatalabb sracnak biztos jol jon meg egy kis anyaskodas.


De mi lesz evek mulva? (nagy valoszinuseggel nem lesz jo vege)


Neked kell eldonteni, hogy a sajat oromeid megernek-e annyit, hogy a fiatal sracnak elcseszd az idejet. Mert a vegeredmenyt tekintve errol lesz szo.

2014. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem leszel ettol fiatalabb kedves: monika roberta nevu felhasznalo
2014. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyereked már van? akarsz?
2014. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek,nincsen meg gyerekem es szeretnek.nem hiszem hogy elcseszem az dejet,mert mar egy eve vart ram.es emiatt is dontottem igy hogy megprobalom.Attol en is felek hogy az ido mullik,de o is idosodik nem csak en....miert irtad azt hogy elcseszem az idejet?
2014. febr. 26. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éved van 1 gyerekre :)
2014. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező, ne hallgass senkire, csak magadra. Ha neked és neki megfelel, miért akarod tudni, hogy másnak mi erről a véleménye? Nekem személy szerint tetszik, én is egy sokkal fiatalabb pasival kavarok. Sz...k más véleményére, tudod, még ők is eshetnek ilyen "csapdába". Soha ne mondd, hogy soha, ezért legyen mindenki toleráns.
2015. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!