Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » [LMBT Kérdés] Melegek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[LMBT Kérdés] Melegek és leszbikusok: Mi számotokra az ideális partner?

Figyelt kérdés

Kedves Honfitársaim!

20éves meleg srác vagyok. Számomra az ideális azt jelentette, főleg régebben, hogy sok dologban megegyezünk, hasonló az ízlése, gondolkodásmódja. Számomra az ideális partner még mindig nem kinézet hanem leginkább a belső lelki dolgokon alapul.

Most nemrégen, megismertem egy fiút, egészen véletlenül hasonló személyiség, zenénél ő is komolyzenét operát hallgat, és van egy kis depije ami nekem is van s ugyanaz az iskolai terror váltotta ki neki is. Lassan egy éve hogy ismerkedek, s még most fordult elő, amikor már nem is számítottam rá, hogy ennek a rég elfeledett kritériumnak megfelelő srácba botlok. A Kérdést pontosan azért is írtam ki, mert nagyon érdekelne, hogy kedves LMBT testvéreim ti mit gondoltok az ideális partnerről. Alap nálatok is, hogy zenei stb. ízlésben, és gondolkodás módban is legyen közös pont? Más is így van vele?



2013. dec. 27. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam semmi nem köt semmit. Nem akarok olyan társat amilyen én vagyok. A fájdalom és a keserűség vegyítését nem tudom elviselni. Minden nap azon kéne törengenem hogy miért van ez a gyűlölet az emberekben és mindig sajnálatot éreznék. Nem szeretetet hanem a sajnálatot.
2013. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Srác, mintha ezt a kérdést én írtam volna ki :D

Nézd, engem a zenei ízlés nem érdekel, de annyi a minimum, hogy összhangban legyünk.. mármint nem kell hogy egyezen a gondolkodásmódunk, hanem scak annyi h őszintén megdumálni mindent, ami szóba kerül; meg hogy jól kijöjjünk egymással.. persze a hasonló ízlés.. nos oké, van egy-két közös pont, az sosem árt :)

2013. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a hasonló gondolkodásmód az nagyon fontos számomra!

hogy milyen zenét szeret, az már másodlagos.


18/L

2013. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi számotokra az ideális partner? Kicsit elírtad...:D Úgy érted ki...:DD

én leszbikusként tudok nyilatkozni

abszolút nőies hosszúhajú magassarkús vagyok, de nem igazán szeretem a nagyon fiús lányokat...mármint emberként semmi bajom velük, de ők valamiért nem tetszenek

a párommal nagyon összeillünk, és ehhez elég az értékrend egyezése :D egyébként teljesen más zenét hallgatunk, de én szeretem ezt is benne, sőt filmekben is kevés amit mind a ketten szeretünk :D

de nézünk ezt is azt is, hallgatunk ez is azt is, és ez így teljesen jó :D sose unatkozunk :) és nem is veszekszünk, ami nekem nagyon új, másfél év telt el, de nagyon becsülöm ezt :D

higgadt típus, mert én nem vagyok az :D

egyszóval én nem szeretném, hogy egyformák legyünk, inkább ez a kiegészítjük egymást stílusú a kapcsolatunk :)


20/L/L

2013. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ja, és fontos, hogy a szexuális igényeink is passzoljanak...kár lenne tagadni :D


20/L/L

2013. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az alapokban passzoljunk, mint életvitel, gondolkodásmód, és belső értékek, mondhatnám erkölcsnek is. És vonzódjunk egymáshoz brutális módon:)


Nyilván fontos, hogy külsőre valamennyire az esetem legyen, de mostanában elég sokan megtetszenek, akik mellett egy éve még elmentem volna. Mondjuk egy kis Megan Fox-os beütés jöhet:D

2013. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

úgy látszik a leszbik szeretik Megan Foxot, többen is emlegetik mint "vágyálmot" :D

bocsi az offért, csak ez feltűnt :D

2013. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, Megan a minden:D A mindenség Úrnője, az abszolút elérhetetlen vágyálom:)


A másik ilyen Lady Gaga, kizárólag a Videophone című klipben. Ott nem csúfította el magát.

2013. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

miért? Megan Fox kinek nem az esete? :-DDD


18/L/L

2013. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát...nekem...:D

tudom, szörnyű vétség, szánom-bánom :D

2013. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!