Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy belém szeressen. Van esély rá, hogy összejöjjünk? Helyre szeretném hozzni a dolgokat, hogy legyen esélyem arra hogy összejöjjünk, de nem tudodm, hogy hogy csináljam.

Figyelt kérdés
Kb.5 éve,hogy "ismerjük egymást",találkozgattunk(külföldön lakik). Első látásra beleszerettem amit be is vallottam neki.De ő azt mondta érez irántam semmit mert egyrészt nem ismer másrészt messze lakunk egymástól.(és ez nem azt jelenti,hogy soha nem is fog).Később összejöttem mással(4 évig tartott) addig nem is láttam őt,nem tartottuk a kapcsolatot.Nemrég megtudtam,hogy itt tanul és felvettem vele a kapcsolatot azzal a reménnyel hogy talán most sikerül összejönnünk,mert közelebb vagyunk egymáshoz és sűrűbben tudunk találkozni és ismerkedni .Nemrég sikerült találkoznunk újra. Utána összevesztünk egy félreértés miatt(exemmel kapcsoltban,mert eljött hozzám de nem én hívtam el ő meg nem hiszi el)ezután megkérdeztem,hogy van e esélyem arra hogy összejöjjünk és annyit mondott,hogy volt rá lehetőségem,már nincs de szívesen beszélget velem és a találkozások ellen sincs(mert nem haragtartó) de elege lett abból,hogy folyton ez a téma "hogy lesz e köztünk valami ez miatt"és szerinte ez nem vonzó ha tetszeni akarok neki.
2015. nov. 8. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
"Mit csináljak, hogy belém szeressen." Ha egy történet így kezdődik, már rég rossz. Nem lehet kikényszeríteni a szerelmet.
2015. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lehet kikényszeríteni a szerelmet de ez összezavart hogy "volt rá esélyem,de már nincs" és szeretném helyrehozzni amit elrontottam :'(
2015. nov. 8. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, ez csak egy üres kifogás volt a részéről. Nem akar tőled semmit, de nem meri felvállalni a véleményét, így rád keni a dolgot. Felejtős pasi.
2015. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom őt elfelejteni mert valami megfogott benne,randizni se merem elhívni.

Mikor utoljára találkoztunk nem mertem vele kettesben lenni ezért elhívtam a barátnőmet.

Szerintetek jobb lenne ha kettesben lennénk és úgy megbeszélni a dolgokat?

2015. nov. 8. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
De mi a jó kiskutyafület szeretnél vele megbeszélni? Ha akart volna téged, akkor eleve ő keresett volna meg, mikor idejött.
2015. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem is tőle,hogy mért nem keresett meg annyit mondott hogy nem tudja. De akkor mért nem mondja el az igazat,mert biztos hogy tudja?
2015. nov. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!