Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak 18 éves vagyok és egyik ismerősöm, ''barát''nőm hozzám vágta hogy belémszeretett és van e esély, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
mit csináljak? pls segítsetek értelmes megfontolható válaszokat.! köszi

2014. márc. 19. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, neked tetszik-e a lány.

Ha nem tetszik, akkor szépen, kíméletesen mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha ez több lenne, mint barátság. Ne húzd ezzel sokáig az időt, mindkettőtöknek jobb, ha nem reménykedik fölöslegesen.

Ha pedig tetszik, akkor hívd el egy randira.

2014. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Didiiayer ***** válasza:
Ha beléd szeretett és te is szereted, akkor persze.
2014. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát őszintén megmondom, hogy tetszetős a kicsilány.

köszönöm a komikat sok segítséget kaptam.! :))

2014. márc. 19. 22:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj neharagudjatok. pont a legfontosabbat hagytam ki hogy 14 éves lesz áprilisban.
2014. márc. 19. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Háááááát végül is szerintem nem nagy a korkülönbség. Simán lehet belőle valami, ha elfogadod, hogy egy darabig még nem lesz szex.
2014. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, nekem nem legfőbb okban a szex, hanem a szerelem az együttlét, és az érzés számít, csak nem tudom, hogy meg tudnám e szeretni.? :S
2014. márc. 19. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos az érzéseidben, akkor egyenlőre maradj csak a barátja. Aztán majd eldől.
2014. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


hát róla beszélek :D és magamat is megemlítem :))

amúgy köszi a komikat.! :)

2014. márc. 19. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!