Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 Éve vagyok együtt barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 Éve vagyok együtt barátnőmmel. Nagyon szeretem meg ő is engem de ugy érzem nem én vagyok az igazi számára mert tudom hogy nem tudom megadni neki azt amire vágyik :/ mit tegyek hogy ne érezzek így? Mit tanácsoltok 21/F

Figyelt kérdés
Szeretjűk egymást nagyon össze is költöztünk 5 hònapja de egyre jobban szeretne gyűrűt (esküvőt) meg babát de sajnos nem tudom elvenni mert gondjaim vannak és nem akarom hogy igy őt is terhelje a picit meg az anyagi helyzetem miatt nem tudom megadni. Ugy érzem hogy ő jobbat érdemel nálam aki megadja neki mindezt de nem akarom elvesziteni se. Mit tegyek hogy ne érezzek így?
2015. nov. 9. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Meg fogsz fejlodni anyagilag. Az en elettarsam is rossz anyagi hatteru, megsem zavar. Mi is tervezunk eskuvot es babat kesobb. Amit nem tud megvenni, megveszem en. ( nem vagyok ronda es dagadt sem.)
2015. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Ezeket nem neked kell biztosítanod neki.Ha babázni akar,keresse meg a rávalót.A barátnőd önző és álomvilágban él.Véletlen se vegyél neki gyűrűt.
2015. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Clark Kent.. ***** válasza:
61%

Hát, eléggé egy nyámnyila alak vagy. Legyél már férfi basszus. Ezért fog a kukába vágni téged, mert így viselkedsz, és összeáll egy olyan emberrel, aki mellett nőnek érezheti magát.


Légy férfi, és felejtsd már el azt a baromságot, hogy leminősíted magad, és másnak akarsz megfelelni.

2015. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Szabad nyomás alá helyezni azt, akit szeretünk? Szerintem nem. Ő mégis ezt teszi veled. Én nem venném el ezt a nőt, nemhogy még babával ajándékozzam meg.
2015. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez még változni fog. A barátnõd szeret téged azért van veled mert boldog.

A gyûrû még kivitelezhetõ utánna Pedig lehet pár évig jegyben járni. A baratnõd biztos megfogja érteni, hogy egyenlõre még nem telik lagzira meg hansonlókra. Arra amúgy is együtt Kell megteremtenetek a szükséges anyagiakat ez a babázásra is igaz :)

2015. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ebből szakítás lehet. A nőnek kell a pénz, családalapításnál meg főleg.(de ez érthető) Készűlj a legrosszabbra!
2015. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ? De amúgy 21 évesen nyugodtan várhatnátok még...Ha szeretitek egymást várjatok még pár évet ezzel az egésszel.
2015. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
21 évesen gyűrű, esküvő, baba? Na neee! Gyanítom, 1-2 évvel még fiatalabb is nálad. Aztán 27-28 évesen majd mi lesz? Rádöbben, hogy ő még nem tombolta ki magát, aztán lelép egyedül vagy a gyerekkel? 20-21 évesen még nem ilyeneken kéne gondolkodni, hanem például azon, hogy egy születendő gyermeknek évekre előre biztosítva legyen az élete, ha esetleg valami probléma mégis közbevág, s ne hétről hétre éljetek, ahogyan sok fiatal fejetlenül beleugrik a gyerekvállalásba. Úgy gondolom, hogy ilyen fiatalon még nem tudnátok az alapvető feltételeket biztosítani egy új jövevénynek. A házasság ráérne 25 fölött valamikor, gyerek meg majd 28-30 évesen. Megkövezhettek, de szerintem így lenne korrekt. (32/F)
2015. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Várj még azzal az esküvővel meg gyerekkel,mert még tényleg fiatalok vagytok.Mondom veled egykorú nőként.
2015. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha gyakorlatilag a semmire akarna gyereket szülni akkor felelőtlen és neked megvan az eszed legalább.
2015. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!