Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan ember, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek már volt "szerelem első látásra" élménye, és Ő lett az igazi vagy sokáig együtt voltak?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?

2013. okt. 24. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem, 6 hónap, nem.
2013. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt. Sokáig együtt voltunk. Nem vagyok nagy mesélö.
2013. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, még amikor első osztályos voltam. Versenyeztette a fiúkat, de nekem nem is kellett érte. Ő volt a szerelmem, mi pedig szerelmesek voltunk. Aztán amikor felsősök lettünk volna, átíratták egy másik suliba :)
2013. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen élményem,de nem sokáig voltunk együtt!
2013. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, 1 hónap után szépen kidobott magyarázat nélkül, csak mert olyanja volt. ennek már egy jó ideje, de nem akarok többet ismerkedni!!!!! egy utolsó sz.ar alak, remélem élve eltemetik majd.
2013. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zakathol ***** válasza:
100%
8 évig voltunk együtt. Mivel azonban első kapcsolat volt, a kapcsolatunk alatt végig azt hittem, hogy Ő az igazi, de miután szakítottunk rájöttem, hogy gyakorlatilag pont az ellentéte - már csak azért is, mert szakítás után totál kifordult magából, és az összes olyan dolgot megcsinálta amit szívből utálok az emberekben :D
2013. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen még mindig pedig mult évben láttam elösször úgyhogy szerintem van
2014. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, volt, 2 évig tartott :)

de örülök, hogy már nincs velem...

2014. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!