Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdeztétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdeztétek meg a párotokat hogy hány barátja/barátnője volt? Volt aki rosszul reagált?

Figyelt kérdés

Szeretném én is megtudni, mert kicsit nehezen érthető nekem a múltjának egy része. De nem tudom elképzelni hogy hogyan vezessem fel a kérdést, mert nyilván a derült égből nem akarom megkérdezni.

Ti hogyan tettétek fel ezt a kérdést? Mi lesz ha ingerülten reagál a barátom? :S


2015. nov. 9. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Te Sanyi, hány barátnőd volt?"
2015. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mult elmult. Lehet nem veletlen nem tudod. De ha nagyon nem akarod hagyni a temat, akkor az első valaszolonal a pont.
2015. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Hány barátnőd volt már?"

Amúgy miért fontos? Most Te vagy neki, inkább ennek örülj!

2015. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Ne bolygasd a múltat, lehet nem fog tetszeni a válasz...
2015. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Baromira nem érdekel. Annyi volt neki, amennyi, én mindnek csak hálás vagyok, mert mindnek köze volt ahhoz, hogy ő most ilyen.
2015. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én megkérdezném hány nővel volt együtt,legalább annyit tudjak, hogy miért ilyen jó vagy épp béna az ágyban :D
2015. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!