Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Englishman kérdése:

Mit tegyek ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a párommal de bennem valahogy nem alakult ki szerelem. Szeretem őt és el is tudom vele képzelni a jövőm de valahogy zavar belül, hogy szerelmes viszont nem vagyok. Szerintetek beszéljek vele erről? Mert egyébként fájdalmat sem akarok okozni neki... Vagy esetleg egyéb ötletek? 21/l

2015. nov. 11. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, az a tiszta. Ne járt úgy, mint én, hogy két és fél évet húzod fölöslegesen és nem jössz majd ki jól belőle.


24/F

2015. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi történt eddig köztetek?
2015. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt már akkor tisztáznod kellett volna, mert így valószínűleg nem kicsit átverted a kis buciját.
2015. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért mentél bele a kapcsolatba ha nem vagy szerelmes? Mire vártál, hogy majd kialakul? Az nem így működik. Tisztázd vele és váljatok szét, ha már most nincs szerelem akkor mi lesz később?
2015. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!