Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány azt mondta tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt mondta tetszem neki, még is csak barátként tart számon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát van egy lány kb 2 hónapja beszélek vele, elmondta szinte az összes titkát amit eddig senkinek nem ( ez gondolom mert bízik bennem mint barát.)

Van egy két éves párkapcsolata, de nekem nem úgy tűnnik,hogy

boldog. azt mondta hogy szinte velem a legboldogabb.

Valamelyik nap küldet egy üzenetet, hogy "Tetszel nekem és kedvelek :)"

Megkérdeztem tőle mire írta ezt, és mondta,hogy tetszem neki,de nem szerelmes és nem akar elveszíteni ezért csak barát akar maradni..



2013. jan. 17. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

kettő azaz kettő éves kapcsolat után csinálja ezt a csaj?


Menekülj. De most komolyan.

2013. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondolom már nem szereti, azt a srácot.

Csak lehet "megszokásból" van vele

2013. jan. 17. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Döntsd meg!!
2013. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és? akkor majd szakít, aztán keressen az után... a kis genya...
2013. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

2


Figyi, ha több mint 10 éves kapcsolat után fordul elő egy ilyen, akkor nem szólók semmit(mert ott bármi lehet), de 2 éves kapcsolat után? eszedbe ne jusson kezdeni evvel a libával..

2013. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
figyi erre van egy egyszerű mód....mond meg neki hogy többet érzel iránta és többé nem tudsz rá barátként tekinteni......ezáltal választania kell ugymond hogy veled lesz egy magasabb szinten vagy ...nemtudni:) ...egy probát megér ha télleg többet érzel iránta mert ugy barátként maradni hidd el nagyon sz@R LESZ
2013. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menekülj, de férfiban is van ugyanilyen. :)
2013. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki, hogy többet érzek mint barátság..

Erre csak annyit reagált hogy a szemembe nézett és elpirult.

De ha jobban belegondolok igazatok van.. hagyni kell a francba.. Hiszen, ezt még nálam is eljátszhassa. (magyarul ugyan ezt megcsinálná mint a mostani barátjával.)

2013. jan. 17. 22:01
 9/9 anonim válasza:
Figyelj, en is pont ilyen helyzetbe voltam :D ,de komolyan 2 eves kapcsolatba levo csaj ugyanigy viselkedett, koztunk tobb is tortent a vegen pedig beadta a legyunk csak baratok dumat mert nem akart elvesziteni, hagyni kell a francba az ilyen nem biztos magaban, fel hogy a jelenlegi romokban hevero kapcsolatat elrontana azzal ha osszejonne veled, ha pedig nem akkor tudja hogy te megadnal neki mindent es nem akar elvesziteni pont ezert(kihasznal lelkileg) hidd el nem eri meg :D, remelem helyesen dontesz es nem fogsz szenvedni ;)
2016. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!