Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély arra, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy ha vonzódsz valakihez, akit szinte nem is ismersz, és tudod, hogy összeilletek, kívánod, hiányzik, akkor fordítva is működik az a bizonyos kémia?

Figyelt kérdés
Tehát csak akkor érzed a kémiát, ha a másik is jeleket küld feléd és vonzódik hozzád?

2015. nov. 14. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem valószínű. És kémia =/= összeillés.
2015. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!!! Valamelyik nap pont ezt akartam kiìrni, mert pont ezt érzem sorstársam. :D
2015. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:D Remélem kapunk rá akkor egy érdemleges választ !
2015. nov. 14. 22:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, honnan tudnád, hogy összeilletek-e? Ez csak belevetített vágy a helyzetbe. Plátói érzés. Az alkérdés meg egyenesen amatőr hipotézis. :D
2015. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, az csak a te képzeleted kivetülése, lehet mázlid, de az ritkaság. Igazán csak akkor érezheted, hogy összeilletek, ha ismered is.
2015. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:
100%

100%!!!

Feltéve ha a Disney rendezte...

2015. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt írtam "SZINTE nem is ismersz",nem azt,hogy nem ismerjük egymást(,mert megvan az alap kapcsolat).

Meg különben is ez egy feltevés,nem kell egyből kötekedni!

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni akkor inkább ne írj semmit :D !

2015. nov. 14. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal: ha nem ismerek valakit, akkor a saját vágyaimat vetítem belé.


Fordított eset: amikor megismertem a mostani párom, totál közömbösek voltunk egymásnak. Kb. 5 hónap után kezdtünk vonzódni egymáshoz, mikor már elég jól ismertük egymást. Ebből nagyon jó kapcsolat lett, míg a korábbi idealizálós, plátói dolgok nem működtek.

2015. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyanaz, lényeges dolgokat nem tudsz, csak felszínesen ismered. Működhet, de biztosabb, ha nem csak felszínes az ismeretség. Ha olyan szerencsés vagy, mint anyai nagyszüleim, akkor boldog közös évek várnak rátok. De ők a ritka kivételhez tartoznak. :-)
2015. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Ciao bambina !


Érzi azt a másik is !

Nálam a másik nem küld,de tudom,hogy imád,egyem meg a zuzáját.

A kémiát mindig is éreztem,viszont a fizikát nem,na ez a gond.

Én érzem,amit érzek,de amit ő érez,azt nem érzékelem.

Az érzékek birodalmában járok pedig,mégis néhe becsapnak az érzékeim.

Tehát én érzek,te érzel,ő érez és ez így tovább a végtelenségig.

2015. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!