Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhetne egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne egy ilyen kapcsolat? Beszéljek vele erről vagy ne? Mit mondjak neki? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Fél éve megismerkedtem egy fiúval egy utazás során.Az lejött róla,hogy el van kényeztetve és szállva magától(meg a fűtől,mert nem volt olyan nap,hogy ne láttam volna szívni) és folyton hisztizett.De nagyon helyes volt és folyton csajokkal flörtölt,akárhová mentünk,ő csak a lányokkal volt elfoglalva,olyan igazi rosszfiú vagy nem tudom.

Viszont jóban lettünk és sokat beszélgettünk az úton.Utána bejelölt Facebookon és elkezdtünk ott is beszélgetni chaten.Azóta szinte minden nap órákat beszélgetünk és webcamozunk,párszor(jó,elég sokszor) már találkoztunk is(Ő a fővárosban lakik,mi onnan kb. háromnegyed órára,egy kis városban).


És hát...többet érzek iránta,mint barátság.Mindig rá gondolok,utálom,mikor különböző lányok írnak neki Facebookon mindenhová és mikor meglátom,akkor automatikusan mosolygok,szóval szeretem...

Többet szeretnék tőle és néha úgy érzem,hogy ő sem csak barátságok akar.Pl. amikor "véletlenül" megfogja a fenekemet és esküdözik,hogy véletlen volt vagy amikor együtt filmezünk náluk és fekszünk az ágyában(franciaágy),akkor mindig átölel vagy múltkor medencéztünk náluk és lazán leszedte rólam a melltartómat,persze azt is véletlenül...De 3 hetente új barátnője van(sosem jár egy lánnyal 3 hétnél tovább) és nem akarom,hogy én is úgy végezzem,ahogy az előző barátnői(meg**gja őket és szakít velük 3 héten belül).

Velem valahogy viszont más,mindig figyel rám és nem bunkózik,nem szól be,ő lett a legjobb barátom és tegnap azt mondta,hogy én is az vagyok neki,még senkiben nem bízott annyira,mint bennem.



Vele ellentétben nekem még sosem volt barátom,nem vagyok tapasztalt semmiben(még nem is csókolóztam),a családom nem gazdag,mint az övé és nem szoktam bulizni járni.De nagyon szeretem és ezt a helyzetet már nem bírom.



15/L (Ő 16 éves)



2012. júl. 31. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A ribik nagy dilemmája... :-/
2012. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nehéz dolog de biztos megfogtad ha napi szinten órákat beszéltek..talán próbáld vele megbeszéni és elmondani neki őszintén mit érzel,hogy szeretnél vele komolyabban de félsz hogy téged is dobna stb
2012. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy egy leendő drogossal akarsz járni?...
2012. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Tessék?!

2012. júl. 31. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajh,hajh..Szóval ő az a tipikus "zűrös rossz fiú,aki kihasználja a lányokat,viszont veled mindig rendes"...Nem hibáztatlak,hogy beleszerettél,minden csaj vonzódik valamilyen szinten a rossz fiúkhoz,és titokba reménykednek,hogy majd ők lesznek azok,akik megváltoztatják..Ez olyan édes,nekem is kellene egy ilyen pasi...

Na de komolyra fordítva a szót:92%-ban fogadni mernék rá,hogy ő is szeret téged;)Mindig átölel,amikor filmeztek,elmondja,hogy még senkiben sem bízott annyira,mint benned..Csak azért nem mondja el neked,hogy mit érez,mert úgy igazán komoly barátnője nem volt,és ebben a helyzetben tényleg nem tud viselkedni,fél,hiszen te nem egy 3 hetes csaj vagy.Szerintem mond el neki.Mindenképp említsd meg neki,hogy a fél év alatt már teljesen kiismerted,és te TÉNYLEG azért szereted,aki,és elfogadod őt a hibája ellen is.Persze tedd hozzá azt is,hogy ha ő nem viszonozza az érzéseid,akkor sincs semmi gond,mert te tudod kezelni a helyzetet(még ha ez nem is igaz),és ugyan úgy a legjobb barátja tudsz lenni továbbra is.

A tapasztaltság miatt nem aggódnék(hiszen sokkal jobb,ha egy tapasztalt pasi mutatja meg a dolgokat,hidd el,ha összejöttök,ő is élvezni fogja a "tanítgatásod",csak arra vigyázz,hogy ha összejöttök ne add oda magad egyből neki,mutasd meg,hogy te más vagy,mint az olcsó ribik.),a pénzbeli különbségek sem probléma,a bulizás sem.Csak az a fontos,hogy ne érezze úgy,hogy te megtiltod a bulizást,vagy szabályokat szabsz,és uralkodni akarsz felette..

Annak,aki meg írta,hogy "Komolyan egy drogos barátnője akarsz lenni" üzenném: lehet,hogy idővel leszokna róla a lány miatt;)

(majd írsz privátot,hogy végül bevallottad-e neki,hogy mit érzel,és mi lett?)

2012. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vivcsoo válasza:
elég gáz, hogy 16 évesen füvezik... szerintem hagyd. Kutyából nem ledz szalonna.
2016. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!