Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon rosszul érzem magam, amiért lefeküdtem vele?

Figyelt kérdés

Volt egy rossz tapasztalatom egy fiúval, 4 éve, azóta nem volt barátom, mert úgy éreztem, nem tudnék bizni senkiben egy ideig. Júniusban kezdtem beszélgetni egy másikkal, akit szintén ért csalódás egy másik kapcsolatában. Én úgy éreztem, hogy túl tudok lépni az enyémen, és megértettem, amiért neki még időre van szüksége.

A nyáron két hónapot nem találkoztunk, mert külön városba költöztünk, de gyakran beszéltünk.

Szeptemberben találkoztunk ismét. Lefeküdtem vele. Ezt már nem tudtam visszacsinálni, de nem is akartam, hogy kihasználjon, ugyhogy kértem, hogy döntsön, hogyan tovább. Azt mondta, nem tud túllépni a rossz élményén a távolság miatt. Kértem, hogy többet ne beszéljünk. Belement. Aztán arra gondoltam, hogy nem akarom, hogy miattam is sérüljön, ugyhogy két-háromhetente felhivom.


Most olcsónak érzem magam, amiért ilyen könnyen odaadtam magam. De már olyan rég nem volt senkim, és vele annyira jó volt. Szégyellem magam. Olcsónak tarthat.


Mit tegyek?

Köszönöm.


2015. nov. 16. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
4 éve volt egy rossz tapasztalatod, és most végre elengedted magad és emiatt van lelkifurdalásod? Az a 4 év volt beteges, nem ez az együttlét! Engedd el, de ha nem megy, kérj szaksegítséget! Nem olcsó vagy, hanem szentimentális és gyenge. Dolgozz rajta!
2015. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Dugj egyet velem is.
2015. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért van lelkifurdalásom, mert nem kellett volna lefeküdjek vele. Én nem tudom, hogy más hogy csinálja. Nekem nem megy ez a párkapcsolat-dolog. Talán, ha akkor nem fekszem le vele, lehetett volna belőle valami.

Igazad van. Igyekszem. Köszönöm.

2015. nov. 16. 09:14
 4/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
53%
Màr ne haragudj,.de 4 év utan lefekszel valakivel,hát ezért nem vagy olcsò. Szerintem most nem vagy tùl jò lelkiàllapotban, lehet, enélkül sem lett volna belőle komolyabb. Rendezd a lelki dolgaidat. Zàrd le a multat, azt, ami 4 éve történt. Tudom, nehéz,.de ìgy nincs jelen és jövő. Lassan nyiss az emberek felé...Sok szerencsét.
2015. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Az alapvető probléma az önértékeléseddel van: a másik fejével akarsz gondolkodni, és eleve determinálod, hogy biztosan leértékel, ezért úgy is viselkedsz vele.

Ha te értékelnéd önmagad, akkor el tudnád érni, hogy mások is értékeljenek. Érdemes szaksegítséget kérned az önértékelésed javításában, mert projekciókból nem lehet jó kapcsolatokat építeni.

2015. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

A férjemmel első randin lefeküdtem (többször egymás után). 6 éve vagyunk házasok, 3 gyerekkel, boldogan. Egy percig sem gondoltam, hogy olcsó vagyok. Tetszett, jólesett, vállaltam és ennyi. :)


Szerintem is az önértékeléseddel van gond. Az, hogy kiszúrt veled valaki 4 éve, szomorú dolog. Az, hogy már 4 éve mártírkodsz miatta, nem a férfi hibája, hanem a tiéd.

2015. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 16. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Megismernélek:)
2015. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért lennél ettől olcsó? Felnőtt ember vagy, akkor akartad, felesleges ezen rágódni. Ami volt, az volt. A legtöbb ember lefeküdt olyannal, akivel lehet nem tette volna, ha jobban átgondolja a dolgot. Nincs ezen semmi szégyellnivaló, ha olcsónak tart az csak őt minősíti , nem téged. (Milyen már az, hogy lefekszel egy pasival, és a pasi ahelyett, hogy elutasítana, lefekszik veled, aztán meg leolcsók-rváz?? Erre gondolj...)
2015. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom erről hogy a srác tudta a sex előtt is, hogy nincs túl az előző kapcsolatán, de azért megfektetett. Csak ennyire kellettél neki, nincs ezen mit szépíteni.

De miután kimondta hogy többet nem akar tőled, te mégis hívogatod...ezzel csak magadat járatod le.

Ne picsogj utána , ez a vonat már elment. Értelmetlen időt pazarolnod rá. Hozzászólásommal nem sértegetni akartalak , csak felnyitni a szemed.

2015. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!