Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Álmaim férfija családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaim férfija családos ember. Mit tehetnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem megtaláltam azt a férfit akire vártam. Szerelem volt első látásra. Fél évig csak szemeztünk, nem értettem miért nem lép. Később kiderült családja van. Együtt van a gyerekei anyjával de nincsenek összeházasodva. Aztán egyszer elkérte a számom remegő kézzel. Az első pillanattól kezdve nagy volt az összhang, mintha ezer éve ismernénk egymást. A családja akkoriban nem volt vele (a férfi sportoló és nem magyar), így elég sokszor tudtunk találkozni. Soha nem ígért semmit, nem mondta, hogy szeret. De volt amikor csak fogta az arcom a kezében, simogatta és mosolygott. Egy férfi sem nézett még rám így és én sem éreztem még így. Nem bírtam tovább, elmondtam neki, hogy szeretem. De nem léptünk előrébb. Nyárra hazament, 3 hónap után visszajött a családdal. És megkeresett.. Azóta is találkozgatunk, hiába vannak itt vele. A nővel szinte soha nem mosolyognak, látszik, hogy valami nagyon nincs rendben. Viszont a gyerekeit imádja. A kisfiát kicsit megbarátkoztatta velem (egy kávézóban dolgozom és oda szoktak járni). A férfi kicsit lefogyott és látom rajta, hogy valami baj lehet de nekem nem mond semmit. Bár még nem is mertem megkérdezni. Egyszer odáig eljutottunk, hogy elmondta, én is ugyanolyan nagy hatással voltam rá első pillanattól kezdve. Nem mondta ki, hogy szeret, csak annyit, hogy nem mondhatja el az igazat.. Január óta vagyunk így. Nem tud lemondani rólam, mindig ő keres. De eddig még nem is lépett. Nem tudom mit kellene csinálnom. Legyek vele türelmes? Vagy nincs értelme várni rá? Képtelen vagyok őt elfelejteni.. 23/L

2015. nov. 17. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Mond el az asszonykájanak ;))
2015. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Hát egy ilyen gerinctelen embertől ne várj semmit, aki ahelyett, hogy tisztességgel szakítana a párjával, vagy netalán megpróbálná megoldani a problémájukat a gyerekeik érdekében, ahelyett egy másik nővel kavar sunyiban.

Az ilyenek vagy nem hagyják ott a nőt mert így kényelmes, te meg leszel a szeretője, vagy otthagyják és aztán téged is ugyanúgy csalnak, ha rádunnak. Gratulálok neked is te loty...

2015. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk rárepülhetnél egy olyan emberre,aki szabad.Gusztustalan,amit csináltok.
2015. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Álszent szarok vagytok... Mármint nem te, kérdező.


Én a helyedben megpróbálnék tovább lépni, tovább élni, és ha netán szakítanak a feleségével és megkeres, akkor eldöntheted mit szeretnél. Ez persze nem fog úgy menni, ha ő folyton keres, tehát beszélnék vele.


Elmondanám neki, hogy szeretem, de ezt így nem bírom tovább. Nem akarom elszakítani őt a családjától, nem akarom, hogy én legyek az ok, viszont mivel ezt így reménytelennek érzem, ezért megkérem, hogy ne keressen, csak akkor ha lezárta magában ezt, és velem akar lenni.


Egy ilyen beszélgetéssel tudathatod vele az érzelmeidet, de azt is, hogy neked nem megy a "titkos szerető" szerep.

Ha akarod egyébként, akkor folytathatod ezt vele, de lehet sosem lesz veled.. Látszik, hogy őrlődik, boldogtalan a kapcsolatában, de ott vannak az imádott gyerekei. Lehet, hogy neki ez elég, hogy a párjával maradjon.. Ezt ő egyelőre még nem döntötte el, és nem is egy 2 napos dolog.


Szóval beszélnék vele, elmondanám, amit gondolok, és azt is, hogy ha nélküle is, de szeretnék boldog lenni. Ez a helyzet viszont akadályoz ebben.

2015. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Fogadjunk ez is egy 40-es férfi csak hogy legyen valami plusz, ami még idegesítőbb, azon kívül, hogy családos.
2015. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
30 alatt van. És tudom, hogy nagyon nem szép dolog. De elvette az eszem a szerelem. Mindig elhajtottam azokat akiknek barátnőjük volt. De őt nem tudtam, annál erősebb amit érzek iránta.
2015. nov. 17. 21:23
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

30 alatti...hoooogyneee..

Amúgy kérj a feleségétől tanácsot...

2015. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne 30 alatti?

A munkatársam 28 évesen házasodott másodszorra, és volt már egy 4 éves gyereke..

2015. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"nem mondhatja el az igazat"

Titkosügynök vagy maffiózó, vagy tanúvédelemben van... szóval valami olyan kötöttsége van, ami megelőzi az érzelmi kapcsolatai fontosságát.

2015. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Egy kérdés: lefeküdtetek már? Ha a válasz nem, akkor elhiszem, hogy szeret téged.

De ha igen, többször is a válasz... háát nem is tudom. Vagyis tudom: az érzelmek a legtöbb nőnél és férfinál képesek kiszínezni a történéseket, és adnak egy kis rózsaszín ködöt az élményekhez. Te most szerelmes vagy, ezért is írsz róla ilyen szépen, kiemelve kicsinosítva a romantikus részét.

A tények lehet, hogy mást mutatnának. Ha egy olyan ember írná le, aki nem szerelmes, lehet, hogy ridegebb lenne a helyzet, és kicsit árnyaltabb a kép.

A tapasztalat azt mutatja, hogy a családos emberek, akik félretekintgetnek, inkább kalandot keresnek a fiatalabb lányokban. Ezer meg egy ilyen ismerősöm van, akivel ezt eljátszották már, és legtöbbjüknél kiderült, hogy csak a férfi egó növeléséért és a kalandért kellett a fiatal lány. Rá is ment több évük az életükből amíg csak vágyakoztak és vártak.


Ha valóban szerelmes lenne beléd, akkor veled lenne.

Kívülállóként én azt mondanám, hogy hagyd őt, és keress olyat aki szabad és teljes egészében rád koncentrál.

De neked kell döntened, hogy mit szeretnél, mert te vagy bent.

A fentieket nem bántásból írtam, nem ítéllek el, és nem azért írtam, hogy letörjem a lelkesedésed, hanem, hogy kívülről is lásd valamiképpen az egészet.

2015. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!