Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Férjnél vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Férjnél vagyok már régóta és szeretem a férjem de szerelmes lettem valaki másba de sajnos ő egy családos ember. Kit vállaszak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 13:39
 1/10 Moszuke ***** válasza:
60%

ezt most úgy mondod mint ha te nem lennél családos ember.. vagy a férj még nem számít annak?

válaszd a szerelmet és kívánom, hogy akkor tanuld meg az élet leckéjét amikor már késő.

szió

2011. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ettől eltekintve a házasságod működik, és boldogok vagytok, akkor szerintem ne kockáztass. Nem érdemes. A szerelem az idő előrehaladtával elmúlik minden kapcsolatban. Néhány hónap "lángolásért" nem biztos, hogy fel kell adni azt ami hosszútávon működik. Persze, ha a jelenlegi férjeddel már romokba a kapcsolatod, akkor éppen miért ne válthatnál. A boldogság jár mindenkinek.
2011. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagy kérdés,hogy az a csalàdos ember is azt szeretné,amit te?Nem mindegy,hogy szerelmes lettél bele.
2011. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy van választási lehetőséged. A "valaki másnak" családja van.
2011. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem arra esküdtél, hogy csak a halál választ el titeket?


Miért házasodik meg valaki, ha nem képes kitartani a döntése mellett? -.-

2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:
nemááá.. ne beszéljétek le róla
2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dugjál félre! (Ugye ezt a választ vártad?)
2011. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes, ha én szeretek valakit én nem tudok másba szerelmes lenni

hogyan csináltad te ezt?

én arra törekednék a helyedben hogy mikor lépjek le és megtaláljam azt, aki nem családos és abba is beleszeretek

a végén kb 10 pasiba leszek szerelmes; minek egynél leragadni?

2011. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan egoisták vagytok, nyugodtan csesszétek szét a saját és a másik családját! Aztán pár év múlva szeressetek bele megint másba! Nektek kell döntenetek és a döntésetekért vállalnotok a felelősséget!
2011. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista csak szerelmes és tudom hogy Ő is szerelmes bármit megtenne! Nem tudom hogy alakult ki de mindkettőt másért szeretem de igazán a XY-al vagyok boldog.
2011. febr. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!